Інтерфакс-Україна
20:17 31.12.2019

У Харкові електричка збила на смерть людину, рух припинявся на 2 години

1 хв читати
У Харкові електричка збила на смерть людину, рух припинявся на 2 години

У Харкові на залізничній станції Липовий Гай електричка сполученням Харків-Лозова збила на смерть 51-річного жителя міста Дергачі.

Як повідомляє відділ комунікацій ГУ Нацполіції в Харківській області, повідомлення про подію надійшло о 10:50.

"Попередньо встановлено, що чоловік з'явився перед поїздом раптово. Для зупинки поїзда машиніст застосував екстрене гальмування. Однак зіткнення уникнути не вдалося ... Від отриманих травм потерпілий загинув", - йдеться в повідомленні.

У зв'язку з подією рух транспорту було призупинено на 2 години.

Інформація про те, що трапилося, внесена до Єдиного обліку Новобаварського відділу поліції. Слідчим вирішується питання про внесення даних до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти втратили впродовж доби 1280 військовослужбовців - Генштаб

23 січня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Кошта: ЄС готовий продовжувати конструктивну співпрацю з США, захищаючи свої інтереси

Президент Єврокомісії: робота над аспектами мирних переговорів для України просувається успішно. Наступний крок за РФ

Трамп написав, що збирається проводити EXPO-2035 у Флориді і обмірковує свій 4-й термін на посту президента США

Трамп схвально відгукнувся про намір Путіна сплатити внесок за членство в Раді миру замороженими активами

Україна та Польща узгодили у Давосі першочергові кроки з підготовки URC-2026

Зеленський сказав, що хотів би укласти угоду – Трамп

У Москві відбувається зустріч посланців Трампа з Путіним - ЗМІ

Припинення атак на енергетичний сектор України і російські нафтобази можуть обговорити на тристоронніх переговорах в АбуДабі - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА