18:59 01.01.2020

З 1 січня в Україні набувають чинності ДБН з проектування енергоефективних висотних будівель

1 хв читати
З 1 січня в Україні набувають чинності ДБН з проектування енергоефективних висотних будівель

Оновлені державні будівельні норми (ДБН) з проектування висотних будівель з класом енергоефективності не нижче "В" починають діяти 1 січня 2020 року, повідомила прес-служба глави Конфедерації будівельників України Льва Парцхаладзе.

"Були повністю переглянуті і оновлені вимоги, щоб всі висотні будівлі в Україні, як і інші споруди, проектувалися енергоефективними за всіма сучасними технологіями, як в Європі", - цитується в повідомленні Парцхаладзе.

Згідно зі змінами, в ДБН закріплено проектування висотних будівель з класом енергоефективності не нижче "В" з урахуванням вимог ДБН В.2.6-31:2016 "Теплова ізоляція будинків".

При цьому норма передбачає поділ систем внутрішнього теплопостачання на зони відповідно до висоти будівлі. Крім того, такі системи мають бути окремими для приміщень у межах одного протипожежного відсіку, а для вбудованих приміщень слід проектувати окрему систему опалення.

Нові ДБН В.2.2-41: 2019 "Висотні будинки. Основні положення" розроблені фахівцями ДП "НДІ будівельного виробництва" на заміну застарілої норми "Проектування висотних житлових і громадських будівель" 2009 року.

Як повідомлялося, з 1 грудня 2019 року набирають чинності оновлені ДБН В.2.2-15: 2019 "Житлові будинки. Основні положення" про обов'язкове проектування житлових будинків і вбудованих приміщень з класом енергоефективності не нижче "С".

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА