Інтерфакс-Україна
20:01 01.01.2020

В Італії під час святкування Нового року загинула одна людина, понад 200 поранені

1 хв читати
В Італії під час святкування Нового року загинула одна людина, понад 200 поранені

В Італії під час новорічних свят загинула одна людина і 204 отримали травми, госпіталізація знадобилася 38 постраждалим. Про це повідомляє Ansa з посиланням на дані МВС.

Загинув 27-річний чоловік з Асколі-Пічено. Він впав зі скелі, намагаючись загасити пожежу, що почалася через розриви петард.

У багатьох випадках люди отримали травми через необережне поводження з піротехнікою. Деяким потерпілим довелося ампутувати кінцівки.

Роком раніше в Італії постраждали 216 осіб. Напередодні 2018 року в країні травми отримали лише 187 осіб, це мінімальний показник за останні кілька років. У 2014 році на Новий рік постраждав 361 італієць, це максимум за останні шість років.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Єрмак: створення Спецтрибуналу за злочин агресії проти України це більше, ніж політична заява

ЄС спрямував €1 мільярд з надприбутків від російських активів на оборонну промисловість України - Умєров

Український павільон DAKH: Vernacular Hardcore відкрився на Biennale Architettura 2025 у Венеції

Умєров обговорив на зустрічі із делегацією Міноборони ФРН посилення системи ППО та перспективи співробітництва у сфері ОПК

На фронті від початку доби відбулось 162 зіткнення - Генштаб

Насіров вийшов з-під варти під внесену за нього заставу в 40 млн грн - ЗМІ

За дві доби "перемир'я" РФ не припинила обстрілювати Сумщину, загинули троє цивільних та семеро поранені - ОВА

МЗС України: Україна розцінює присутність лідерів іноземних держав на параді в Москві як недружній крок

Посольство США попереджає про загрозу значної повітряної атаки

МЗС України: Україна розцінює присутність лідерів іноземних держав на параді в Москві як недружній крок

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА