Інтерфакс-Україна
09:00 03.01.2020

Експерти назвали найбезпечнішу авіакомпанію в світі

1 хв читати
Експерти назвали найбезпечнішу авіакомпанію в світі

Список найбезпечніших авіакомпаній світу в новому 2020 році очолив австралійський перевізник Qantas. Рейтинг підготували експерти порталу AirlineRatings.

Фахівці відстежують дані 405 авіакомпаній. При складанні топ-20 вони враховують різні критерії: статистику аварій і інцидентів у перевізників, урядові аудити і перевірки з боку наглядових органів, прибутковість, вік авіапарку тощо.

Qantas назвали найстарішою постійно діючою авіакомпанією в світі - їй 99 років - і помістили на перше місце. У AirlineRatings зазначили, що за цей час компанія накопичила унікальний досвід у галузі експлуатації повітряних суден та безпеки перевезень.

У дослідженні повідомляється, що Qantas є лідером в розробці аеронавігаційної системи майбутнього, реєстратора польотних даних для спостереження за роботою літака і екіпажу, систем автоматичної посадки з використанням GPS.

На друге місце рейтингу AirlineRatings помістили Air New Zealand, на третє - EVA Air. П'ятірку найбезпечніших авіакомпаній замикають Etihad і Qatar Airways.

Експерти представили також топ-10 найбільш безпечних бюджетних авіаперевізників у 2020 році. До переліку увійшли Air Arabia, Flybe, Frontier, HK Express, IndiGo, Jetblue, Volaris, Vueling, Westjet і Wizz.


 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна залишається повністю відданою досягненню миру - заява делегацій США та України

Стармер обговорив з Трампом можливості досягнення миру в Україні – ЗМІ

Уряд поставив завдання зменшити кількість відключень енергопостачання для населення - Свириденко

Надання ЄС Україні 90 мільярдів євро на два роки - ключовий результат грудня і важливий результат усього року – Зеленський

Рютте: Деякі країни, якщо буде потрібно, готові взяти участь у військових діях в Україні у випадку повторної агресії РФ - ЗМІ

Росія Путіна не відрізняється від ІДІЛ чи "Хамас" – Сибіга про депортацію цивільних в РФ

Умєров повідомив про зустріч з американською стороною сьогодні

У Румунії відкриють другий за величиною логістичний хаб для допомоги Україні - ЗМІ

Сибіга доручив дипломатам оперативно і принципово реагувати на випадки ганебного ставлення до українців

УІНП висловив підтримку художнику Івану Марчуку: привласнення його творів є посяганням на національну культурну спадщину

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА