Інтерфакс-Україна
15:20 05.01.2020

Двох громадян Індії затримано під час спроби нелегального перетину україно-російський кордону

1 хв читати
Двох громадян Індії затримано під час спроби нелегального перетину україно-російський кордону

Прикордонники Харківського загону затримали двох громадян Індії, які намагалися нелегально потрапити на територію України з Російської Федерації.

Як повідомляє прес-служба Східного регіонального управління Держприкордонслужби України, прикордонний наряд затримав їх за 50 м від лінії державного кордону під час патрулювання ділянки відповідальності відділу прикордонної служби Веселе.

"З'ясувалося, що чоловіки 1991-го і 1999 років народження є громадянами Індії. Чоловіки не мали законних підстав для перетину кордону України, тому в пошуках кращого життя вирішили потрапити в нашу країну незаконним способом", - йдеться в повідомленні.

Громадян Індії затримано в адміністративному порядку за спробу порушення державного кордону. Їх подальшу долю вирішить суд.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський розмірковує над призначенням міністра оборони Умєрова послом в США

На Київщині через негоду знеструмлено понад 57 тис клієнтів

Німеччина готова оплатити два "Петріоти", Норвегія – один, інші країни також готові допомогти і чекають готовності виробника

Загальна сума встановлених збитків у справі про зловживання в КМДА сягнула 196,4 млн грн – Кравченко

Майбутнє Німеччини тісно пов'язане з Україною - Мерц

На Харківщині триває ліквідація 3 лісових пожеж, що охопили понад 100 га

Україна на коаліції охочих домовилась про купівлю зброї в Європі та США, зокрема, систем ППО та ракет для них

Зеленський заявив про наявність всіх необхідних політичних сигналів про відновлення постачання військової допомоги США

Коаліція охочих обговорила фінансування сил оборони України, виробництво зброї та інвестиції в нього – Зеленський

Коаліція охочих створить постійний штаб у Парижі і координаційний осередок в Києві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА