Інтерфакс-Україна
07:09 07.01.2020

Поліцейські затримали людину, яка погрожувала замінувати Вінницький відділ поліції

1 хв читати
Поліцейські затримали людину, яка погрожувала замінувати Вінницький відділ поліції

Співробітники поліції затримали чоловіка, який повідомив про свій намір замінувати відділ поліції, повідомляє відділ комунікації поліції Вінницької області.

"Близько 18.40 на спецлінію 102 надійшло повідомлення від невідомого чоловіка про те, що він має намір замінувати приміщення Вінницького відділу поліції. Вибухотехніки і кінологи обстежили приміщення відділу поліції і прилеглу територію. Небезпечних предметів вони не виявили", - йдеться в повідомленні, на офіційному сайті Нацполіції в понеділок увечері.

Поліцейські встановили особу чоловіка, який телефонував у поліцію. Ним виявився 45-річний житель Вінниці. Чоловік розповів, що він повідомив про замінування заради розваги.

"За фактом неправдивого повідомлення про замінування слідчим відділом поліції розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 259 Кримінального кодексу України. За таке правопорушення передбачено покарання до 6 років позбавлення волі", - підсумували в поліції.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада підтримала законопроєкт про різні строки стратегічного планування для тилових та прифронтових громад

Міносвіти затвердило типову освітню програму для учнів із тимчасово окупованій території

Директор НАБУ: вітаємо контррозвідувальні заходи СБУ, але подібні дії не можуть бути підставою для знищення антикорупційної інституції

Глави МЗС України та Франції відвідали Харків та обговорили посилення ППО

Керівник САП: працівники СБУ, які проводять перевірку дотримання законодавства про держтаємницю, доступу до матеріалів справ не отримували

Прем’єрка України заявляє про необхідність нової програми з МВФ у разі затягування війни – Bloomberg

Мін’юст, Міноборони та Мінветеранів запустили соцпроєкт для підвищення правової обізнаності захисників та їхніх родин

Лідер "Батьківщини" Тимошенко назвала світлим днем в Раді обмеження незалежності НАБУ/САП

Керівник САП про прийнятий Радою законопроєкт: це кінець незалежної роботи двох антикорупційних інституцій

Директор НАБУ: просимо президента ветувати законопроєкт, який знищує незалежність антикорупційних органів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА