Інтерфакс-Україна
12:25 07.01.2020

Близько 35 людей загинули в тисняві на похороні Сулеймані в Ірані

1 хв читати
Близько 35 людей загинули в тисняві на похороні Сулеймані в Ірані

Близько 35 людей загинули в тисняві на похороні генерала Касема Сулеймані в Кермані на південному сході Ірану, повідомляє у вівторок іранське ТБ.

Крім того, щонайменше 48 людей дістали травм.

Раніше іранське телебачення з посиланням на служби невідкладної допомоги повідомило, що кілька людей загинули й отримали травми.

Наразі не повідомляється про кількість іранців, що вийшли на вулиці Кермана, щоб взяти участь у жалобній церемонії. Ймовірно, йдеться про тисячі людей.

Проте, за даними агентства AP, у понеділок у Тегерані попрощатися з Сулеймані прийшов понад мільйон іранців.

У п'ятницю минулого тижня стало відомо про загибель у Багдаді командувача Корпусу вартових Ісламської революції (КСІР) Касема Сулеймані та заступника командувача шиїтського ополчення Іраку Абу Махді аль-Мухандіса. Операцію з їх усунення здійснили американські військові за вказівкою президента Дональда Трампа.

Новий командувач КСІР генерал-майор Хосейн Саламі, виступаючи перед зібраними на вулицях іранцями, пообіцяв "спалити всіх, кого люблять Сполучені Штати" за вбивство Сулеймані.

До Кермана, розташованого на південному сході Ірану, останки загиблих привезли у вівторок уранці. Ще кілька жалобних церемоній уже відбулося в Ахвазі, Мешхеді, Тегерані та Кумі.

Президент США Дональд Трамп напередодні вкотре пообіцяв "серйозну відплату", якщо Тегеран розпочне атаки, щоб помститися за вбивство Сулеймані.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ОККО Group планує запустити на повну біоетанольний завод у ІІІ кв.-2026 – СЕО

США будуть світовим лідером з освоєння мінеральних ресурсів морського дна, переконаний Рубіо

K41 Community Fund повідомив про викуп заводу Ріхерта на Подолі в Києві

Шмигаль зустрівся з прем’єркою Ліхтенштейну, говорили про санкції для РФ та заморожені активи

АМКУ надав рекомендації 160 виробникам і імпортерам ліків щодо роботи з дистрибьютерами

Ворог завдав п'ять ударів з БпЛА по Харкову, пошкоджені приватні будинки – мер

Зеленський: під прикриттям масованого удару росіяни намагалися розвивати штурмові дії, зокрема, на покровському напрямку, отримали відсіч

МАГАТЕ повідомляє про перепади потужностей на АЕС України

У Харкові удари ворожих БпЛА спровокували пожежі на території підприємств - мер

Трамп заявив, що незадоволений діями Путіна через ракетний удар по Києву

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА