Інтерфакс-Україна
19:08 07.01.2020

Кількість жертв тисняви на прощанні з Сулеймані в Ірані збільшилася до 50, постраждали понад 200 людей

1 хв читати
Кількість жертв тисняви на прощанні з Сулеймані в Ірані збільшилася до 50, постраждали понад 200 людей

Кількість жертв тисняви, що сталася під час прощання з генералом Касемом Сулеймані в Ірані, досягла 50 осіб, повідомляють іранські ЗМІ з посиланням на медиків.

Раніше повідомлялося, що жертвами стали орієнтовно 40 осіб.

Постраждали в тисняві понад 200 осіб. У деяких з них важкі травми.

У вівторок в іранському місті Кермані на південному сході Ірану відбувається церемонія прощання і похорон Сулеймані, вбитого в ході спецоперації США в Багдаді.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Стубб вказав на важливість гарантій безпеки для України після інформування Трампа щодо переговорів на Алясці

Радник Зеленського спростував інформацію про повітряне перемирʼя до тристоронньої зустрічі лідерів

Preliminary deal on ceasefire in the skies could have been reached in Alaska – journalist

Війна може закінчитись задовго до Різдва, якщо Трамп, Зеленський і Путін зустрінуться, вважає сенатор Грем

Повідомлено підозру депутатці сільради на Київщині та її поплічникам за протиправне заволодіння 92 га землі

Трамп передав позицію Путіна, що мирна угода краща за перемир'я, – журналіст з посиланням на джерело

Зеленський планує в понеділок у Вашингтоні обговорити з Трампом усі деталі по завершенню війни

Посли ЄС обговорять результати зустрічі Трампа та Путіна

На Алясці могла бути досягнена попередня домовленість щодо повітряного перемирʼя до зустрічі Трампа, Зеленського і Путіна - журналіст

Розмова Зеленського та Трампа була тривалою - ОП

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА