Інтерфакс-Україна
07:26 08.01.2020

США врятували безліч життів, ліквідувавши Сулеймані

1 хв читати
США врятували безліч життів, ліквідувавши Сулеймані

Президент США Дональд Трамп заявив, що США врятували безліч життів, ліквідувавши іранського генерала Касема Сулеймані.

"Ми врятували безліч життів, закінчивши його життя", - заявив Трамп американським журналістам.

"Я знайомий з його минулим. Його минуле було жахливим. Він був терорист. Як вам відомо, президент Обама його так назвав, і йому (Сулеймані - ІФ) не можна було навіть залишати країну", - зазначив президент США.

Трамп додав, що Сулеймані подорожував з главою Хезболли, і "вони були там не для того, щоб обговорювати відпочинок".

"Вони були там не для того, щоб відправитися на чудовий курорт в Багдаді. Вони були там, щоб обговорювати свої справи", - зазначив він.

Президент США Дональд Трамп також додав, що, на його думку, "якщо Ірак вижене війська США просто зараз, це буде найгіршим, що може трапитися з Іраком".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Польське головування в ЄС сподівається, що перший переговорний кластер щодо вступу України в ЄС буде відкрито у другій половині 2025 року

Голова МЗС Литви: світ має залишатися єдиним у підтримці України, яка захищає не лише свою територію, а й всю Європу

За минулий тиждень із Сумської області евакуйовано 897 осіб, підлягають евакуації ще більше 34 тисяч – поліція

Ізраїль передавав Україні системи Patriot – посол

Засуджено викрадачів, які вимагали за 20-річного одесита $1 млн викупу – Нацполіція

"Метінвест" представив проєкт соцбудинку за концепцією "Сталева мрія" для допомоги постраждалим від війни

Корпус "Хартія" і KSE розпочинають спільні освітні та технологічні проєкти

Зеленський повідомив про початок обміну, що триватиме кілька днів

АРМА просить НАБУ перевірити інформацію медіа щодо конкурсів з відбору управителів арештованих активів

Повідомлено про підозру організатору крадіжки 15 млн грн з автомобіля обміну валют – прокуратура

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА