Інтерфакс-Україна
10:07 08.01.2020

Одеський аеропорт, міськраду й управління СБУ перевіряють на наявність вибухівки - поліція

1 хв читати
Одеський аеропорт, міськраду й управління СБУ перевіряють на наявність вибухівки - поліція

Одеські правоохоронці перевіряють інформацію про мінування низки об'єктів на території міста, зокрема Міжнародний аеропорт "Одеса", будівлі Одеської міської ради та управління Служби безпеки України, повідомляється на сайті обласної поліції в середу.

"Серед об’єктів, про можливий вибух на яких сьогодні о 7:40 до поліції надійшло анонімне повідомлення, - Міжнародний аеропорт, Одеська міська рада та СБУ. Наразі вказане повідомлення перевіряється слідчо-оперативними групами, вибухотехніками, кінологами та рятувальниками", - йдеться в повідомленні.

У свою чергу, радник начальника Головного управління поліції в Одеській області Руслан Форостяк зазначив, що чоловіка, котрий повідомив про мінування аеропорту, вже затримали.

"В Одесі в аеропорту надзвичайна пригода. Невідомий на мікроавтобусі заїхав в аеропорт, збивши шлагбаум, увірвався до терміналу в балаклаві та куртці з написом на спині "Совість" та почав кричати, що аеропорт заміновано. Його затримали правоохоронці... Завідомо неправдиве повідомлення про небезпеку - це кримінальне правопорушення, вкупі до хуліганства, думаю, цей жартівник буде мати веселе Різдво", - написав він на своїй сторінку у соцмережі Facebook.

За словами Форостяка, пасажирів і персонал із терміналу аеропорту евакуйовано, будівлю перевіряють вибухотехніки, затримано рейси.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генштаб ЗСУ повідомляє про зменшення ударів ворога на курському напрямку за останню добу

На ПП "Вишнє-Нємецьке" – Ужгород" з 17 по 19 березня частково обмежать рух вантажівок через ремонт

Мін'юст і Мінцифри працюють над ідеєю Електронного архіву

Суд у Тбілісі виніс ще один вирок Саакашвілі - 4,5 року в'язниці за незаконний перетин кордону

Мирна жителька загинула на Сумщині внаслідок мінометного обстрілу

Голова Укрдержархіву: Думаю, що в 2025 р. Україна очолить світовий рейтинг зі швидкості оцифрування архівів

Міносвіти розіслало в департаменти освіти роз’яснення щодо питань оцінювання результатів навчання в школах відповідно до держстандарту

Україна відповідатиме на атаки, поки Путін не припинить війну, – Єрмак

Міністр культури Точицький задекларував 1,2 млн грн доходів за 2024 рік

Фінансування архівної сфери недостатнє для модернізації, розвитку і побудови сховищ - заступниця міністра юстиції Васильчук

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА