Інтерфакс-Україна
11:27 09.01.2020

Державіаслужба заборонила перельоти українських авіакомпаній над Іраком

1 хв читати
Державіаслужба заборонила перельоти українських авіакомпаній над Іраком

 Державна авіаційна служба заборонила українським авіакомпаніям перельоти в повітряному просторі Ірану та Іраку після падіння літака "Міжнародних авіаліній України" ("МАУ"), повідомив прем'єр-міністр Олексій Гончарук.

"Розпочинаємо позапланову перевірку забезпечення льотної діяльності, підтримання льотної придатності повітряних суден, виконання технічного обслуговування авіаційної техніки та системи управління безпекою польотів ПрАТ "Міжнародні авалінії України". Також буде проведено додаткові перевірки стану безпеки польотів інших авіакомпаній", - написав Гончарук на своїй сторінці у Facebook у середу.

За його словами, ця заборона на перельоти розпочинається опівночі 9 січня 2020 року. Вона поширюється на всіх експлуатантів лайнерів, зареєстрованих в Україні.

Крім того, Гончарук повідомив, що вже розпочинається позапланова перевірка літаків "Міжнародних авіаліній України".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон призначив новим прем'єр-міністром Франції Лекорню

Міністри оборони Британії, Франції, Німеччини, Італії та Польщі проведуть переговори у Лондоні у середу, Шмигаль також візьме участь

2 млрд фунтів стерлінгів військової підтримки для України забезпечено завдяки ініціативі IFU, очолюваній Британією

Канада до кінця року передасть Україні 50 бронетранспортерів ACSV

Білий дім: Трамп незадоволений ударом по Катару, але вважає, що це допоможе встановленню миру

Біженцями наразі лишаються 5,7 млн українців, переселенцями 3,8 млн, повернулися 4,1 млн – МОМ

Консультації щодо прав угорської національної меншини пройдуть у середу - Сибіга провів розмову з Сіярто

Ворог втратив з початку року 299 тис. військових

Україна передала Єврокомісії другий внесок у межах Пакета розширення ЄС 2025 року

Очільник Пентагону Геґсет взяв участь в онлайн-зустрічі "Рамштайну"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА