Інтерфакс-Україна
10:24 10.01.2020

Фахівці Ірану та України разом розшифровуватимуть "чорні ящики" літака, що розбився

1 хв читати
Фахівці Ірану та України разом розшифровуватимуть "чорні ящики" літака, що розбився

Фахівці з Ірану та України домовилися про спільну розшифровку бортових самописців літака Boeing 373-800, який зазнав аварії біля Тегерану, залишивши осторонь політичні моменти, передає агентство Bloomberg.

"Сторони домовилися про спільне проведення розслідування та отримання даних із "чорних ящиків", - йдеться в повідомленні агентства. Обладнання, необхідне для отримання даних, сторони мають у своєму розпорядженні, наголошується в ньому.

Контролюватиме перебіг розслідування судова влада Ірану.

Раніше повідомлялося, що українські експерти прибули до Ірану та розпочали переговори з іранською стороною.

Пасажирський літак Boeing 737-800, авіакомпанії "МАУ", який мав здійснити рейс PS752 за маршрутом Тегеран-Київ, розбився в районі міжнародного аеропорту імені імама Хомейні в Тегерані відразу після зльоту рано вранці 8 січня. На борту перебували 167 пасажирів і дев'ять членів екіпажу. Усі вони загинули.

Серед загиблих - 11 громадян України (зокрема дев’ять членів екіпажу), 82 громадянина Ірану, 63 - Канади, 10 - Швеції, 4 - Афганістану, по 3 - ФРН та Великої Британії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Віцепрем’єр Кулеба: 447 генераторів надійдуть з ЄС до України протягом тижня, 2 з них великої потужності

Кількість постраждалих у Харкові зросла до 31, серед них двоє дітей

Зеленський привітав розвідників із Днем зовнішньої розвідки України

ЄС мобілізує частину цивільної допомоги з кредиту у EUR90 млрд на підтримку енергосистеми України – посольство Франції

США посилює тиск на іранський тіньовий флот – посол Стефанішина

В "Євросолідарності" розцінили атаку РФ на київську фабрику Roshen як неготовність агресора до миру

Мінвійни США констатує загрози для членів НАТО з боку РФ, але відповідальність за її стримування покладає на Європу – Нацстратегія

Кількість постраждалих у Харкові зросла до 27

Ворог просунувся в напрямку Костянтинівки, захопивши за півтори доби 3,3 кв км - DeepState

Рух на "зеленій" лінії метро в Києві відновили на всій довжині - КМДА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА