Інтерфакс-Україна
19:46 10.01.2020

Україна хоче, щоб "чорні скриньки" Боїнга, що зазнав аварії в Ірані, розшифрували в Києві

1 хв читати
Україна хоче, щоб "чорні скриньки" Боїнга, що зазнав аварії в Ірані, розшифрували в Києві

Україна хотіла б, щоб "чорні скриньки" лайнера Boeing 737, який зазнав аварії в Ірані, були розшифровані в Києві, заявив міністр закордонних справ України Вадим Пристайко.

"Ми вирішуємо з іранцями, куди відправляться ці "скриньки"- чи будуть записи аналізуватися в Ірані. Ми хочемо, щоб вони аналізувалися в Києві", - сказав Пристайко на брифінгу в п'ятницю в Києві.

За його словами, в України є так багато різних версій того, що могло стати причиною аварії, що знадобиться певний час, щоб насправді зрозуміти, що трапилося.

"У нас є так багато різних версій того, що могло статися з літаком, що нам знадобиться певний час, щоб насправді зрозуміти ... ми ще навіть не почали реконструювати інформацію "чорних скриньок". Це найважливіша частина інформації. І у нас поки немає доступу до неї", - пояснив Пристайко.

 

 

 

ОСТАННЄ

Уряд розраховує, що до 2030 р. 60% жителів України будуть володіти англійською мовою певною мірою

Зеленський привітав працівників українських ЗМІ з Днем журналіста

Кількість постраждалих у Тернополі зросла до 11 осіб, шестеро з них – рятувальники

У стаціонарах Києва перебувають 17 постраждалих через нічну атаку, ще восьмеро отримують допомогу амбулаторно

В Україні відзначають День журналіста: благодійний концерт на підтримку військових

Короткочасні дощі та грози пройдуть на значній території України в суботу, вдень 28-33°

Зеленський нагородив відзнакою "Золоте серце" іноземців, залучених до надання гуманітарної допомоги Україні

Стефанішина: Говорити про дати відкриття перших трьох переговорних Кластерів можна буде через 2 тижні, коли ЄК надасть висновки

УЧХ допомагає постраждалим від російської атаки на Тернопіль та Луцьк

Пошкоджені через ворожу атаку ділянки метро у Києві планують відремонтувати протягом доби - КМДА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА