Інтерфакс-Україна
08:05 11.01.2020

Правоохоронці відкрили справу за фактом погроз головному редактору львівського інтернет-видання

1 хв читати
Правоохоронці відкрили справу за фактом погроз головному редактору львівського інтернет-видання

Поліція Львівської області почала досудове розслідування за зверненням головного редактора одного з львівських інтернет-видань, якому погрожують невідомі.

Як повідомляє в п'ятницю прес-служба відомства, слідчі Шевченківського відділу поліції м.Львів розпочали кримінальне провадження за фактом звернення про погрози невідомих осіб на адресу головного редактора одного з львівських інформаційних ресурсів, які він пов'язує з професійною діяльністю.

Проводяться заходи щодо встановлення всіх обставин події. Відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.345-1 (загроза або насильство щодо журналіста) КК України. Санкція статті передбачає максимальне покарання - до трьох років позбавлення волі.

Триває досудове розслідування.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти обстріляли 14 населених пунктів Запорізької області, четверо постраждалих - Федоров

15 червня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Кремінь про порушення мовного закону на концерті в Києві: це про національну гідність і відповідальність буде

Іранський режим двічі намагався вбити Трампа, заявляє Нетаньягу

У Берліні напали на українця через національність - поліція

Трамп відреагував на стрілянину в Міннесоті, де вбито представницю демократів та поранено сенатора штату

Через черговий ракетний удар Ірану по Ізраїлю загинули троє людей і щонайменше 14 поранених

Напередодні саміту G7 президентка ЄК і Трамп обговорили ситуацію на Близькому Сході та в Україні

Окупанти втратили 210 військових на покровському напрямку, ще один бій триває - Генштаб

Ізраїльські сили ППО збивають ракети, запущені з території Ірану

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА