Інтерфакс-Україна
11:45 11.01.2020

Україна очікує від Ірану ідентифікації тіл загиблих в авіакатастрофі та повернення їх до Києва - МВС

1 хв читати
Україна очікує від Ірану ідентифікації тіл загиблих в авіакатастрофі та повернення їх до Києва - МВС

 Міністерство внутрішніх справ України передало в Тегеран ДНК-зразки родичів загиблих унаслідок аварії літака Boeing-737 авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" (МАУ) і очікує від іранської сторони ідентифікації тіл і повернення їх до Києва.

"Наразі ми очікуємо від іранської сторони ідентифікації тіл і повернення їх до Києва", - повідомляє прес-служба МВС на сторінці у Facebook у суботу вранці.

У відомстві зазначили, що МВС передало в Тегеран ДНК-зразки родичів загиблих, а також, що електронну ДНК-формулу вранці було направлено українським експертам, які працюють на місці трагедії.

Як повідомлялося, раніше іранські ЗМІ з посиланням на заяву Генштабу збройних сил Ірану повідомили, що український Boeing помилково збили іранські військові.

Президент Ірану Хасан Рухані назвав аварію українського літака "великою трагедією" і "великою помилкою".

"Внутрішнє розслідування Збройних сил дійшло висновку, що, на жаль, ракети, випущені через людську помилку, призвели до жахливої катастрофи українського літака й загибелі 176 безневинних людей", - зазначив президент Ірану.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна очікує повного визнання іранською стороною своєї провини та доведення розслідування до кінця.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ердоган: Путін та Зеленський "ще не готови" до особистої зустрічі – ЗМІ

До України з окупованих територій вдалося повернути ще одну групу дітей – Єрмак

Проти голови Деснянської РДА Бахматова відкрите кримінальне провадження – КМДА

На передову поставлено 5,6 тис. дронів на 216 млн грн за перший місяць роботи через систему DOT-Chain Defence - Шмигаль

Європа та ЄС зможуть разом гарантувати безпеку Україні у разі позитивного результату переговорів про мир - президент Литви

Правоохоронець з Києва вивозив ухилянтів під виглядом спецпризначенців – ДБР

За кошти держвиплати "Пакунок школяра" можна буде придбати книги - Мінсоцполітики

Президент Литви застеріг від роз’єднання шляху до членства у ЄС України та Молдови

Раді пропонують закликати парламенти та уряди іноземних держав засудити вбивство Парубія

Загроза з боку Росії зростає з кожним днем – Рютте

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА