Інтерфакс-Україна
15:40 11.01.2020

Тіла українців будуть репатрійовані в Україну з Ірану приблизно 20-21 січня – Данилов

1 хв читати
Тіла українців будуть репатрійовані в Україну з Ірану приблизно 20-21 січня – Данилов

Тіла загиблих українців зі збитого в Ірані літака "Міжнародних авіаліній України" будуть репатрійовані в Україну приблизно 20-21 січня, повідомив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данилов і в коментарі "ВВС.Україна".

"Він (Данилов – ІФ) повідомив, що 30% тіл вже ідентифіковані. Орієнтовно 20-21 січня їх повернуть в Україну", - пише в суботу "ВВС.Україна".

Літак Boeing 737-800 Міжнародних авіаліній України, що виконував рейс за маршрутом Тегеран-Київ, розбився одразу після зльоту з тегеранського аеропорту в середу цього тижня.

Усі 176 людей, що перебували на борту, загинули, серед них - громадяни Ірану, України, Канади, Великої Британії, Німеччини, Швеції та Афганістану.

У суботу іранська влада визнала, що Boeing помилково збили іранські військові.

Пізніше командувач аерокосмічних сил Корпусу вартових ісламської революції (КВІР) Амір Алі Хаджизаде заявив, що бере на себе всю відповідальність за аварію українського літака.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна повністю підтримує заклик Трампа до повного та безумовного припинення вогню

Зеленський: Україна очікує від Рф повного та тривалого припинення вогню з 12 травня

Зеленський чекатиме на Путіна у четвер у Туреччині особисто, а також чекає тривалого припинення вогню з 12 травня

До Туреччини прибуло судно з українським зерном в межах гуманітарної допомоги ООН

Україна має негайно погодитися на пропозицію Путіна про зустріч у четвер у Туреччині – Трамп

Угорщина відтермінувала переговори з Україною щодо нацменшин

США та Іран розпочали четвертий раунд переговорів щодо ядерної угоди – ЗМІ

Катар готується подарувати Трампу "Літаючий палац" - ЗМІ

Макрон взяв на себе ініціативу зателефонувати Трампу після спільної розмови західних лідерів і Зеленського - ЗМІ

Рубіо відвідає Туреччину 14–16 травня для зустрічі очільників МЗС країн НАТО, говоритимуть про Україну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА