07:50 14.01.2020

Російські хакери атакували українську компанію Burisma

2 хв читати
Російські хакери атакували українську компанію Burisma

Російські хакери атакували українську газову компанію Burisma, стверджує американська газета The New York Times

За даними видання, спроби злому почалися на початку листопада. В цей же час в США активно йшло розслідування у справі про імпічмент президенту США Дональду Трампу, який нібито зажадав у ході телефонної розмови з українським лідером Володимиром Зеленським почати розслідування стосовно колишнього віце-президента США Джо Байдена, чий син Гантер входив до ради директорів компанії Burisma.

Поки не зрозуміло, що саме шукали хакери, повідомили газеті експерти з безпеки, але час проведення атак вказує на те, що вони могли шукати компрометуючий матеріал на сім'ю Байдена.

Передбачається, що хакери були пов'язані з підрозділом військової розвідки ГРУ і використовували фішингові електронні листи, щоб отримати доступ до імен користувачів і паролів.

Згідно з виданням, вони створювали підроблені сайти дочірніх компаній Burisma і відправляли співробітникам компанії електронні листи, призначені для внутрішньої комунікації.

Газета повідомляє, що хакерам вдалося отримати облікові дані деяких співробітників і успішно проникнути на один із серверів компанії.

Демократи ініціювали процедуру імпічменту щодо президента 24 вересня 2019 року після того, як американський інформатор висловив стурбованість у зв'язку з телефонною розмовою Трампа із Зеленським, яка мала місце 25 липня цього року. В ході розмови Трамп закликав Зеленського почати розслідування стосовно екс-віце-президента США Джо Байдена і його сина Гантера, а також передбачуваного втручання в американські вибори 2016 року з території України.

В кінці минулого року Палата представників Конгресу США оголосила імпічмент Трампу за обома пунктами обвинувачення. Йдеться про зловживання владою і про перешкоджання розслідуванню, яке проводив Конгрес.

Очікується, що в січні цього року в Сенаті вирішать, чи дійсно слід усувати Трампа з посади.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В разі потреби ЄС готовий підтримати Україну за допомогою супутникових можливостей GOVSATCOM

У Києві припинять евакуацію приватних авто під час повітряної тривоги – влада

Загинула людина в результаті ворожих обстрілів прикордоння Чернігівщини - поліція

У Добропіллі загинула працівниця "Нової пошти"

У Хмельницькому заарештували двох чоловіків, які напали на працівника ТЦК

Військовий тероборони Одеси організував схему заробітку на ухиленні від мобілізації за психіатричними діагнозами

Федоров оголосив про запуск в "Дії" бета-тесту цифрового дозволу на зброю

Майже 2 тис. га української землі вигоріло за вихідні - ДСНС

Завершено розслідування справ щодо корупції на Укрзалізниці, в яких фігурують колишній радник ОП Шило та нардеп Бондар

Сирський: У призначенні командирів корпусів пріоритет надано молодим, перспективним офіцерам, які вже мають достатній бойовий досвід

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА