Інтерфакс-Україна
10:40 14.01.2020

Кілька людей заарештовано в Ірані у справі про катастрофу українського "Боїнга"

1 хв читати
Кілька людей заарештовано в Ірані у справі про катастрофу українського "Боїнга"

В Ірані проведено перші арешти людей, причетних до краху українського авіалайнера біля Тегерана, повідомив у вівторок телеканал "Аль-Арабія" з посиланням на представника міністерства юстиції Ірану Голамхосейна Есмаїлі.

Як зазначає телеканал, Есмаїлі не уточнив жодних деталей, які стосуються цих арештів.

Boeing 737-800 авіакомпанії "МАУ", який мав виконати рейс PS752 за маршрутом Тегеран-Київ, помилково збили вранці 8 січня іранські ППО в районі міжнародного аеропорту імені імама Хомейні в Тегерані. На борту перебували 167 пасажирів і дев'ятеро членів екіпажу. Всі вони загинули. Серед загиблих - 11 громадян України (зокрема дев'ятеро членів екіпажу), 82 громадянина Ірану, 63 - Канади, десять - Швеції, чотири - Афганістану, по три - ФРН і Великої Британії.

11 січня командувач аерокосмічних сил Корпусу вартових Ісламської революції (КВІР) Амір Алі Хаджізаде заявив, що бере на себе відповідальність за аварію українського літака.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Свириденко передала місії МВФ лист із запитом про нову програму співпраці

В РФ бояться повернення додому учасників війни в Україні – ЗМІ

Сибіга привітав Бербок: Генасамблея ООН має лишатися активною силою міжнародного миру і безпеки

"ДТЕК" за 7 міс. виконав понад 57 тис. ремонтів у розподільчих мережах без відключень світла

В Яровій вже 24 загиблих, 19 поранених внаслідок удару РФ – ДСНС

Глава МЗС Чехії після удару по Яровій закликав до жорсткіших санкцій проти РФ та сильнішої підтримки України

Необхідно зважати на досвід РФ з підтримки спеціальностей, які готують спеціалістів для стратегічних галузей - ректор КПІ

Мудра: У Гаазі почався заключний раунд переговорів щодо компенсаційного механізму для України

ЄС готує 19-й пакет санкцій проти РФ у тісній координації із США - Кошта

Мінсоцполітики з партнерами підготувало методичні рекомендації для команд "Центрів життєстійкості"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА