11:14 14.01.2020

151 російське видання не дозволили ввозити до України в 2019 році через антиукраїнський зміст

2 хв читати
151 російське видання не дозволили ввозити до України в 2019 році через антиукраїнський зміст

Державний комітет України з питань телебачення і радіомовлення (Держкомтелерадіо) в 2019 році більше ніж 2 тис. разів відмовив у ввезенні до України російської видавничої продукції, зокрема через антиукраїнський зміст 151 видання.

"Загалом у 2019 році Держкомтелерадіо видав 2 322 відмови у видачі дозволів на ввезення зазначеної видавничої продукції", - йдеться в повідомленні прес-служби відомства.

Зокрема, на підставі негативних висновків експертної ради Держкомтелерадіо у зв'язку з невідповідністю критеріям оцінки видавничої продукції, дозволеної до поширення в Україні, у видачі дозволів на ввезення з території держави-агресора було відмовлено для 151 видання антиукраїнського змісту сукупним тиражем майже 1 млн. примірників.

Ще 2 тис. 171 виданню відмовили у ввезенні через те, що суб'єкти господарювання не в повному обсязі подали пакет документів, необхідних для отримання дозволу, або ж у поданих документах було знайдено недостовірні відомості.

Окрім того, в зв'язку з рішенням Ради національної безпеки і оборони України від 19 березня 2019 року "Про застосування, скасування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)", до санкційного списку за пропозицією Держкомтелерадіо було внесено 12 юридичних осіб РФ - дев'ять видавництв і три власники веб-сайтів, - "що регулярно поширюють видавничу продукцію, зміст якої спрямований на ліквідацію незалежності України, пропаганду насильства, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, вчинення терористичних актів, посягання на права і свободи людини".

Через це Держкомтелерадіо призупинив на термін застосування санкцій - на три роки - видачу суб'єктам господарювання дозволів на ввезення видавничої продукції російських видавництв, що випускають друковану продукцію антиукраїнського змісту, а також зупинив на термін застосування санкцій дію 11 тисячі 894 раніше виданих дозволів.

"У рамках реалізації повноважень Держкомтелерадіо щодо вилучення з обігу незаконно ввезеної видавничої продукції походженням з території держави-агресора та накладення на правопорушників адміністративно-господарських штрафів уповноваженими особами Держкомтелерадіо у 2019 році складено 21 протокол про накладення адміністративно-господарських штрафів, незаконно ввезену продукцію вилучено з обігу", - повідомляють у відомстві.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА