Інтерфакс-Україна
13:05 15.01.2020

Кабмін протягом тижня виплатить по 200 тис. грн допомоги сім'ям загиблих в авіакатастрофі в Ірані

1 хв читати
Кабмін протягом тижня виплатить по 200 тис. грн допомоги сім'ям загиблих в авіакатастрофі в Ірані

Кабінет Міністрів України виділив кошти для виплати по 200 тис. грн допомоги сім'ям загиблих в авіакатастрофі літака компанії "Міжнародні авіалінії України" ("МАУ") в Ірані, повідомив прем'єр-міністр України Олексій Гончарук у Telegram-каналі.

"Уряд протягом тижня виплатить сім'ям загиблих громадян України по 200 тис. грн допомоги. Одноразову матеріальну допомогу від держави з резервного фонду буде надано до отримання сім'ями всіх страхових виплат", - написав Гончарук.

За його словами, держава проконтролює належне здійснення страхових виплат відповідно до Монреальської конвенції.

" Для кожної сім'ї загиблого українця передбачено виплати у розмірі 250 000 СПЗ (спеціальні права запозичень), що становить приблизно $345 тис.", - додав прем'єр.

Він зазначив, що також Україна наполягає на компенсації від уряду Ірану через дипломатичні канали та міжнародні органи юрисдикції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Тернополі через атаку РФ пошкоджені сім багатоповерхівок та 10 підприємств

Більше 60 постраждалих та 12 жертв через атаку РФ - МВС

Зеленський про нічну атаку РФ: Кожен такий терористичний російський удар – це достатня причина для нових санкцій

Унаслідок масованої ворожої атаки в чотирьох районах Києва пошкоджені будинки, 11 осіб постраждали – мер

Лубінець про атаку РФ: У відповідь на цей терор цивілізований світ має об'єднатися та зупинити його

Сибіга про атаку РФ: Світ має тиском вимагати від Росії припинити вбивства

Окупанти атакували дроном цивільного в Херсоні - ОВА

Сибіга обговорив з президентом Азербайджану ключові теми українсько-азербайджанських відносин

За ніч і ранок збито 45 крилатих ракет, знешкоджено 266 ворожих БПЛА

Єрмак про нічну атаку: Замість припинення вогню – вбивства і без тиску на Москву отримуємо смерть наших людей, нинішній тиск недостатній

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА