Інтерфакс-Україна
13:41 15.01.2020

На Київщині поліція затримала підозрюваного у вбивстві столичного підприємця

1 хв читати
На Київщині поліція затримала підозрюваного у вбивстві столичного підприємця

Поліція Київської області затримала чоловіка, якого підозрюють у вбивстві столичного підприємця у 2014 році, а також низці інших тяжких злочинів.

"Зловмисника вже затримували в складі групи з семи осіб, яких підозрюють у вчиненні резонансних убивств: директора компанії Caparol, що сталося у 2016 році на Васильківщині, та начальника відділу реклами Київського метрополітену - в січні минулого року. Іншого учасника цієї злочинної організації підозрюють у вбивстві Аміни Окуєвої", - повідомляє відділ комунікації поліції Київської області в середу.

Так, встановлено, що в січні 2014 року на території гаражного кооперативу "Бакинський" у Києві в легковику правоохоронці виявили тіло підприємця з численними колото-різаними пораненнями.

"У результаті оперативно-розшукових заходів, слідчих дій і проведених експертиз знайшлися беззаперечні докази причетності підозрюваного до скоєння вбивства", - йдеться в повідомленні.

Наразі чоловіка затримано в порядку ст. 208 КПК України, вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.

Кримінальне провадження відкрито за кваліфікацією ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) КК України. Затриманому загрожує позбавлення волі терміном від 7 до 15 років.

За словами керівника поліції Київської області Андрія Нєбитова, ймовірно, це не повний список злочинів, скоєних зазначеною групою.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Понад 200 угод та меморандумів на понад EUR13 млрд підписано на Конференції з питань відновлення України – Шмигаль

Білоруський вертоліт Мі-24 збив російський дрон, що летів в Україну, – джерело

У Златополі на Харківщині одна людина загинула, ще сім постраждали внаслідок удару ворожого БпЛА

На заході України у вівторок місцями дощі з грозами, на сході та півдні – спека, 34-37°С

Шестеро людей зазнали поранень через ворожу атаку безпілотником по навчальному закладу на Сумщині

Глави Міноборони ФРН і США зустрінуться для обговорення закупівель ППО Patriot для Києва - ЗМІ

Російські військові атакували з БпЛА зупинку громадського транспорту в Херсоні, двоє поранених

Інвестгрупа SCM до 25-річчя оновлює свою айдентику

Цехи українських брендів одягу Uneed і Maiklen знищено під час масованої атаки на Львів 12 липня

Внаслідок ворожого авіаудару в селі на Харківщині одна людина загинула, ще чотири постраждали

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА