Інтерфакс-Україна
13:48 15.01.2020

"МДБ ЛНР" намагалося завербувати чиновника Мін'юсту

1 хв читати
"МДБ ЛНР" намагалося завербувати чиновника Мін'юсту

Контррозвідка Служби безпеки України попередила залучення чиновника одного із регіональних підрозділів Міністерства юстиції в Луганській області до антидержавної діяльності на користь так званого "МДБ ЛНР", повідомляє прес-центр СБУ.

"Оперативники СБУ встановили, що представники "спецслужби" квазіутворення затримали юриста під час його поїздки до тимчасово окупованого Луганська. Бойовиків зацікавив не лише факт роботи чоловіка в державній структурі, але і те, що його батько обіймає відповідальну посаду в одній із найвищих судових інстанцій України", - йдеться в повідомленні.

У відомстві встановили, методами психологічного тиску та шантажу "МДБ ЛНР" змусили чоловіка підписати згоду на конфіденційне співробітництво. Так, юрист мав збирати та передавати бойовикам інформацію про своїх колег, співробітників правоохоронних і державних установ Луганської області, а також щодо службової діяльності батька. Інструкції від кураторів чоловік мав отримувати телефоном.

Однак одразу після повернення на підконтрольну українській владі територію чиновник потрапив у поле зору контррозвідників СБУ. Наразі чоловік надав свідчення про обставини свого вербування та поставлені завдання.

"Перевірка показала, що чиновник не скоїв жодних дій на шкоду державній безпеці України", - йдеться у повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон прибув з візитом європейської солідарності до Гренландії

Посольство України після обстрілів Ізраїлю: Сподіваємося, що західний світ об'єднається проти терору Осі Зла

Інженерно-фортифікаційні споруди на межі Дніпропетровської та Донецької областей існують – DeepState

МЗС України закликає країни-партнери запровадити санкції проти РФ після атаки по Кременчуку

Зеленський: Потрібні санкції проти банків і фінсектору РФ; США, ЄС і G7 можуть це забезпечити

В Україну повернули тіла ще 1200 загиблих – Коордштаб

Потепління очікується в Україні на початку тижня, у більшості областей невеликі дощі

Пасажиропотік через кордон в другий тиждень літа збільшився ще на 3%

Агенти ГУР знеструмили об'єкти ВПК в російському Калінінграді - джерело

СБУ затримала у Хмельницькій області навідницю, яка ще й робила вибухівку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА