Інтерфакс-Україна
20:13 18.01.2020

Екс-боєць АТО прийшов на роботу з гранатою і погрожував її підірвати

1 хв читати
Екс-боєць АТО прийшов на роботу з гранатою і погрожував її підірвати

У Харкові в приватному підприємстві на вул. Тваринників поліція затримала 31-річного чоловіка, який прийшов на роботу з гранатою і погрожував її підірвати.

Як повідомляє відділ комунікацій ГУ Нацполіції в Харківській області, чоловік зателефонував у поліцію і повідомив про свій намір.

"Під час огляду співробітники поліції вилучили у зловмисника гранату Ф-1 із запалом, а за місцем його проживання - більше 400 різнокаліберних патронів, магазин від автомата Калашникова з патронами і металевий предмет, схожий на нунчаки", - йдеться в повідомленні.

В інформації зазначається, що огляд квартири проводився з дозволу чоловіка.

Затриманий пояснив, що набої та гранату він привіз у 2014 із зони проведення АТО, де служив в складі бригади і відтоді зберігав їх удома. Чому він погрожував підірвати гранату, чоловік пояснити не зміг.

Вилучені боєприпаси направлені на дослідження.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження у ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) та ч. 1 ст. 129 (погроза вбивством) Кримінального кодексу України.

 

 

ОСТАННЄ

В результаті удару по Кривому Рогу постраждали 5 людей – ОВА

Нардепці Скороход збільшили розмір застави до 4 млн грн - САП

У Дніпрі заживлена вся критична інфраструктура, крім Павлограда, де постійна тривога, – YASNO

Окупанти вдарили двома "Іскандерами" у багатоквартирні будинки Кривого Рогу – Вілкул

Комунальні служби Києва опрацьовують додаткові алгоритми реагування на значні похолодання в умовах загрози обстрілів

Київ підготував 69 мобільних котелень та 1200 пунктів обігріву в очікуванні негоди

Київщина готується до негоди: на дорогах понад 220 од. техніки, підготовлено 56 місць відстою транспорту, працюють пункти обігріву

ДТЕК: аварійні бригади переведено в посилений режим роботи у Києві та області через негоду

"ArcelorMittal Кривий Ріг" через атаки 7 січня теж частково зупинив виробництво

Глава МВС: Працюємо в посиленому режимі, допомагаємо з підключенням критичної інфраструктури до резервного живлення на Дніпропетровщині

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА