Інтерфакс-Україна
09:25 20.01.2020

У ДТП на Закарпатті постраждали 9 людей, з яких двоє діти - поліція

1 хв читати

Увечері в неділю, 19 січня, внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, що сталася на відрізку автодороги Мукачево-Рогатин-Львів у с. Горбок (Закарпаття), до лікарні з тілесними ушкодженнями госпіталізовано дев’ятьох людей, з яких троє дітей, повідомили у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

"Унаслідок ДТП до Іршавської ЦРЛ доставлено водія автомобіля Кіа-Rіо, двох її малолітніх дітей, віком п’ять і дев’ять років, та ще одного пасажира легковика. Також по меддопомогу звернулися водій автомобіля Renault і четверо його пасажирів, серед яких одна - неповнолітня", - йдеться в повідомленні на сторінці поліції Закарпатської області у Facebook в понеділок уранці.

За інформацією правоохоронців, на відрізку автодороги Мукачево-Рогатини-Львів поблизу с. Горбок сталася ДТП із постраждалими. "Попередньо встановлено, що 32-річна жителька міста Чоп на автомобілі Кіа-Rіо, здійснюючи обгін попутного авто Volvo, виїхала на смугу зустрічного руху і допустила зіткнення з автомобілем Renault, під керуванянм 56-річного жителя с. Арданово Іршавського району", - йдеться в повідомленні.

Попередня правова кваліфікація події - ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху з потерпілими) КК України.

У справі триває досудове розслідування.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Деякі послуги в "Дії" тимчасово не працюватимуть через планові оновлення реєстрів Мін’юсту

У результаті російського авіаудару по Інгульцю на Херсонщині загинула жінка

У Києві Єрмак, Ткаченко і радники з безпеки ЄС і Британії вшанували пам’ять загиблих у Дарницькому районі

МЗС України обговорило розвиток Українського інституту з Наглядовою радою та з його керівництвом

Румунія перехопила російський дрон у національному повітряному просторі

Зеленський: Російський дрон заглибився на територію Румунії на 10 кілометрів і перебував у повітрі 50 хвилин

Зеленський привітав українських спортсменів з Днем фізичної культури і спорту

Керівник САП: Маємо критичні наслідки після ситуації з урізанням повноважень

Режисер Олег Сенцов став командиром батальйону

Директор НАБУ: Наполягаємо на праві розпочинати розслідування щодо корупції народних депутатів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА