Інтерфакс-Україна
12:07 20.01.2020

Новосад про свою зарплату: Мені цього вистачає, щоб нормально прожити

2 хв читати
Новосад про свою зарплату: Мені цього вистачає, щоб нормально прожити

Міністр освіти і науки України Ганна Новосад заявляє, що їй вистачає її заробітної плати, щоб нормально жити, але як для людини, яка має думати про майбутнє, цього не достатньо.

"Наразі моя зарплата на руки у середньому становить 36 тис. грн, це на 10 тис. грн менше, ніж я мала на посаді керівника директорату Міносвіти. Мені цього вистачає, щоб нормально прожити. Я маю власне житло, службовий автомобіль, у мене немає часу ходити в кіно. Але якщо ви мене запитаєте, чи влаштовує мене це, як молоду людину, яка має думати про своє майбутнє, про заощадження, про пенсію, то безперечно цього не вистачить", - повідомила Новосад в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна", відповідаючи на запитання, чи влаштовує її зарплата на посаді міністра.

Вона наголосила, що після завершення роботи в міністерстві вона не матиме заощаджень як таких, а також зазначила, що зі своєї зарплати багато витрачає на поточні витрати, які потрібні на утримання офісу.

"Також у мене зараз немає сім'ї. В якийсь момент я захочу мати дитину, а на таку зарплату я її не зможу утримувати. А я не готова піти на ситуацію, коли хтось утримуватиме мене, я повинна сама мати конкурентну зарплату. Тому настане час, коли я просто не зможу жити в Києві на таку зарплату, і це буде рішення, яке потрібно буде усвідомлено приймати", - заявила Новосад.

Як повідомлялося, 18 січня Кабінет Міністрів України оприлюднив дані про зарплати членів уряду за 2019 рік. Згідно з цими даними, Новосад у грудні 2019 року одержала 138 тис. 412 грн, зокрема 42 тис. 412 грн надбавки і 96 тис. грн премії.


Повний текст інтерв'ю з Новосад буде розміщено на сайті агентства "Інтерфакс-Україна".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Польщі триває підготовка українських військових в рамках місії EUMAM Ukraine - Генштаб

Ворог просунувся поблизу двох населених пунктів Запорізької області - DeepState

7,5 тис. абонентів на Одещині залишаються без світла після негоди - ОВА

Другий раунд тристоронніх переговорів в Абу-Дабі було перенесено через зустріч представника США і Дмитрієва - ЗМІ

Російські оператори свідомо направили "шахеди" на автобус і мирних людей на Дніпропетровщині - радник Міноборони

Київ опівночі повертається до тимчасових графіків – ДТЕК

Кількість загиблих унаслідок атаки на автобус із шахтарями на Дніпропетровщині зросла до 16 осіб - Кулеба

Міністр оборони Німеччини: припинення підтримки України обійдеться дорожче, ніж допомога зараз

Україна розраховує на активність американської сторони щодо заходів деескалації — Зеленський

Команда України вирушить на тристоронні переговори в ОАЕ ввечері 2 лютого після підготовчої наради — Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА