12:29 22.01.2020

Мінкультури запустило новий інструмент комунікації зі стейкхолдерами

1 хв читати

Міністерство культури, молоді та спорту запустило новий інструмент комунікації зі стейкхолдерами у сфері креативної індустрії – Policy-creator.

"Це та форма спілкування, через яку будь-яка зацікавлена в розвитку креативних індустрій сторона може подати свої пропозиції, рекомендації, ідеї щодо способів державної підтримки, поділитися проблемами та потребами сектору", - йдеться в повідомленні прес-служби відомства.

Зазначено, що інструмент створено без залучення коштів державного бюджету, а форма вже доступна на сайті "Креативна Україна" на постійній основі.

Згідно з повідомленням, інформацію від стейкхолдерів оброблятиме, братиме до відома та враховуватиме в роботі директорат креативних індустрій міністерства. Усі отримані відповіді зберігатимуться у внутрішній базі директорату.

"У такий спосіб зацікавлені сторони долучаються до творення державної політики у сфері креативних індустрій. А міністерство проводить свою політику шляхом діалогу з усіма причетними до галузі", - вважають у Мінкультури.

У відомстві зазначають, що такий підхід дасть змогу стейкхолдерам звернути увагу влади на больові точки сектору; запропонувати обґрунтовані, підтримані досвідом і фаховою експертизою інструменти державної підтримки креативних індустрій; вказати на вдалі іноземні практики вирішення аналогічних проблем; поділитися своїм баченням розвитку сфери; надати коментар щодо вже наявних або запланованих кроків влади щодо підтримки креативних індустрій.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Бородянський про конкурс на главу Держетнополітики: "Я шукав агностика"

Помпео сприйняв видворення з Китаю журналістів WSJ як обмеження свободи слова

Трамп пропонував Ассанжу помилування за спростування причетності РФ до злому серверів демократів

Український політв'язень Стогній прибув до Києва

Позиції українських військовослужбовців після загострення обстановки в Луганській області залишилися незмінними - Загороднюк

Туреччина пригрозила застосуванням сили для виконання сочинських угод щодо Сирії

Кабмін створив Коордцентр з питань промисловості замість Нацкомітету з промрозвитку

Комітет ВР з антикорупційної політики не зміг затвердити кандидата в члени конкурсної комісії з відбору керівника АРМА

У Кривому Розі чиновники привласнили майже 29 млн грн, виділених на ремонт дороги

В Ірані підтвердили дві смерті від коронавірусу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА