13:49 22.01.2020

У будівлі Львівської ОДА триває голодовка лідерів профспілки шахтарів - Волинець

1 хв читати
У будівлі Львівської ОДА триває голодовка лідерів профспілки шахтарів - Волинець

У будівлі Львівської облдержадміністрації триває голодовка лідерів профспілки шахтарів на знак протесту проти невиплат зарплат на державному підприємстві "Львіввугілля".

"22 січня 2020 року триває голодовка в будівлі Львівської ОДА на знак протесту проти невиплати зарплат на державному підприємстві "Львіввугілля", - повідомив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець на своїй сторінці у Facebook.

Голодовку у вівторок, 21 січня, оголосили четверо профспілкових лідерів - голова регіональної організації Незалежної профспілки гірників України (НПГУ) м. Червонограда Мирослава Кафтан та голови первинної профспілкової організації НПГУ шахти "Межирічанська" Василь Лесняк, шахти "Степова" Василь Семканич та шахти "Червоноградська" Валерій Бабій. Акція заявлена як безстрокова і триватиме доти, доки не буде вирішено питання заборгованості перед співробітниками підприємства.

Волинець також повідомив, що гірники планують у четвер, 23 січня, перекрити дорогу міжнародного значення Львів - Рава-Руська в районі села Добросин з 10:00 до 13:00.

"Регіональне об'єднання Незалежної профспілки гірників України м. Червонограда направило звернення на ім'я президента України, голови Верховної Ради, прем'єр-міністра, членів уряду, в якому повідомляє про свою готовність до радикальних дій у разі непогашення зарплатної заборгованості перед шахтарями ДП "Львіввугілля", - наголосив він.

Станом на 16 січня зарплатна заборгованість становить 317,9 млн грн.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА