19:36 22.01.2020

Суд за позовом Харківської міськради зобов'язав Кабмін затвердити Єдиний нацреєстр пам'яток Другої світової війни

1 хв читати

Окружний адміністративний суд Києва в середу ухвалив рішення за позовом Харківської міськради до Кабінету міністрів і зобов'язав уряд затвердити Єдиний національний реєстр пам'яток Другої світової війни 1939-1945 років.

"За позовом міськради суд зобов'язав Кабмін затвердити Єдиний реєстр пам'яток Другої світової війни", - повідомляє прес-служба Харківської міськради.

За словами заступника директора юридичного департаменту Костянтина Прокоп'єва, який представляв інтереси Харківської міськради в суді, починаючи з квітня 2015 року та до сьогодні уряд не виконав вимогу закону - не затвердив Єдиний національний реєстр пам'яток Другої світової війни.

"За його (Прокоп’єва - ІФ) словами, відсутність цього реєстру перешкоджає здійсненню повноважень, покладених законом на органи місцевого самоврядування у сфері присвоєння імен (перейменування) вулицям, проспектам, іншим об'єктам топоніміки та у сфері увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, зокрема пам'яті маршала Георгія Жукова", - йдеться в повідомленні прес-служби міськради.

Як зазначив Прокоп'єв, затвердження Єдиного національного реєстру пам'яток Другої світової війни необхідне для забезпечення фінансування з державного або місцевого бюджетів утримання та охорони цих пам'яток.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА