08:23 24.01.2020

Кількість хворих на "уханьську" пневмонію в Китаї перевищила 800 осіб, померли 25 - влада

2 хв читати

Кількість хворих на пневмонію, викликану новим типом коронавірусу в Китаї, станом на 00:00 годину п'ятниці досягла 830 осіб, летальний результат зафіксовано у 25 випадках, повідомляють китайські ЗМІ з посиланнями на офіційні дані влади.

Із загальної кількості хворих 177 осіб перебувають у важкому стані, 24 смертних випадки припадають на провінцію Хубей, один - на провінцію Хебей.

За останню добу кількість хворих у 27 провінціях, автономних районах і містах центрального підпорядкування Китаю збільшилася на 259 осіб, кількість жертв коронавірусу - на вісім осіб, йдеться в повідомленнях.

Одночасно на 680 осіб збільшилася кількість людей, які перебувають у медичних закладах у зв'язку з підозрами на захворювання, розширилася також географія його поширення: перших хворих виявлено в Сіньцзян-Уйгурському автономному районі й автономному районі Внутрішня Монголія, провінціях Шеньсі й Ганьсу.

За два хворих виявлено в Гонконзі, одного - на Тайвані.

За даними держкомітету КНР у справах охорони здоров'я, три хворих на пневмонію нового типу виявлено в Таїланді, по два - у В'єтнамі та Японії, по одному - в Південній Кореї, Сінгапурі та США.

У грудні в китайському місті Ухань (провінція Хубей) було зареєстровано спалах пневмонії. Пізніше з'ясувалося, що причиною захворювання став раніше невідомий вид коронавірусу.

Спочатку було зроблено висновок, що вірус не передається від людини людині, проте пізніше його було спростовано, і захворювання віднесено до розряду інфекційних.

В Ухані вжито екстрених заходів для боротьби з поширенням інфекції. З четверга припинено авіаційне, залізничне та інше транспортне сполучення з Уханем, зупинено рух міського транспорту. Влада провінції Хубей зажадала від всіх відомств припинити проведення не викликаних нагальною потребою нарад і зборів, закликали населення Ухань утримуватися від проведення масових заходів, включаючи сімейних, незважаючи на те, що на 25 січня припадає "Свято весни" - Новий рік за місячним календарем, найповажніше у Китаї свято.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА