Інтерфакс-Україна
12:34 24.01.2020

Ейфелеву вежу зачинено через страйк

1 хв читати
Ейфелеву вежу зачинено через страйк

Одна з головних пам'яток французької столиці - Ейфелева вежа - зачинена в п'ятницю через страйк обслуговуючого персоналу, повідомляє газета "Фігаро".

У компанії, що обслуговує Ейфелеву вежу, зазначили, що участь співробітників у страйку "не дає змоги приймати відвідувачів, гарантуючи їм при цьому необхідну безпеку".

Зазначено, що від початку грудня, коли розпочалися протести проти пенсійної реформи у Франції, вежу закривають уже втретє.

У п'ятницю проект пенсійної реформи, як очікується, представлять на засіданні французького кабміну. Найбільш спірним пунктом пенсійної реформи є підвищення віку, в якому пенсіонери зможуть отримувати пенсійні виплати в повному обсязі, з 62 до 64 років. Систему обчислення пенсії у рамках реформи буде приведено до єдиного стандарту, тоді як нині у Франції є 42 пенсійні програми.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Американська присутність в Гренландії може включати розміщення військових баз на її території - ЗМІ

Сили оборони звільнили Сухецьке, противник просунувся у двох населених пунктах на Донеччині та Запоріжжі

Україна та Швейцарія підписали Меморандум про взаєморозуміння на CHF30 млн для підтримки МСП

Експосланець Трампа по Україні Келлог сподівається на мир до Дня Незалежності

Літак Зеленського очікується у Швейцарії зранку у четвер – авіаресурс

"Укрзалізниця" змінює графік руху: 118 поїздів далекого сполучення курсують за оновленим розкладом з 22 січня

Українська делегація обговорила з однією з найбільших американських інвестиційних компаній BlackRock відновлення України

Гілі: Ми не повинні забувати, хто супротивник, а хто союзник. Наша місія - підтримувати Україну

Голова НАЛУ Шевчук увійшов до складу конкурсної комісії для обрання заступника керівника САП, закликає припинити маніпуляції щодо його обрання

Шмигаль: енергетики розробили низку технічних рішень, які дозволять перейти від екстрених до жорстких, але прогнозованих графіків

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА