Інтерфакс-Україна
12:50 25.01.2020

Три випадки зараження коронавірусом підтверджені у Франції

2 хв читати
Три випадки зараження коронавірусом підтверджені у Франції

Влада Франції вжила заходів, щоб не допустити поширення в країні "уханьского" коронавірусу, повідомляє в суботу телеканал БФМ-ТВ.

За останніми даними Міністерства охорони здоров'я, на французькій території зафіксовано три випадки захворювання на цей вірус. Один із пацієнтів - житель Франції китайського походження. Йдеться про чоловіка, який нещодавно повернувся з поїздки в Китай. Там він, зокрема, побував у місті Ухань, з якого і почав поширення коронавірус. Наразі пацієнт госпіталізований в Бордо.

Другий випадок було зафіксовано в Парижі. Подробиць про те, де ця людина могла заразитися, поки що не наводиться.

Крім того, "уханьскій" вірус знайдено і у родича одного з цих двох пацієнтів. Влада поки що не зазначає, якого саме.

Усі троє хворих перебувають під пильним наглядом лікарів. Пацієнти розміщені в спеціально обладнаних приміщеннях, щоб унеможливити ймовірність зараження інших людей.

Напередодні повідомлялося, що у Франції підтверджено два випадки захворювання, викликаного новим коронавірусом - в Бордо і Парижі.

У США зафіксували другий випадок зараження вірусом 2019 nCoV. Хвора - 60-річна жінка з Чикаго, штат Іллінойс, повідомляє "Голос Америки". У грудні вона подорожувала до Китаю і відчула симптоми тільки повернувшись до Сполучених Штатів минулого тижня (інкубаційний період становить від 2 днів до 2 тижнів).

У грудні в китайському місті Ухань (провінція Хубей) було зареєстровано спалах пневмонії. Пізніше з'ясувалося, що причиною захворювання став раніше невідомий вид коронавірусу.

Кількість хворих на пневмонію, викликану новим типом коронавірусу, в Китаї досягла майже 1,3 тис.осіб, понад 40 осіб померли. Окремі захворювання зафіксовано і в інших країнах.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генштаб: Уражено низку об’єктів на ТОТ Криму, Запоріжжі та території РФ із застосуваням "Фламінго", "Барс"

Зеленський обговорив із військовим командуванням кадрові заходи для стабілізації ситуації в районі Рівнопілля

Родина з двома дітьми постраждала на Київщині через вибух зарядного пристрою

Зеленський обговорив із Мерцом запуск експортного офісу для української зброї в Берліні

Керівнику ГО повідомили про нові підозри у справі про "дрони за 1,4 млн грн"

В найближчі дні в Україні буде прохолодно та майже без опадів

Продовження антикорупційних реформ має вирішальне значення для шляху України до ЄС - Матернова

Необхідно розпочати діалог між педагогами і владою щодо збільшення навантаження вчителя і підвищення зарплати - освітній омбудсмен

Зеленський обговорив із військовими на Запоріжжі активізацію штурмових дій окупантів

Правоохоронці спільно з колегами з Литви затримали бойовика РФ, який під виглядом біженця намагався втекти до ЄС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА