Інтерфакс-Україна
11:54 27.01.2020

Коронавірус із КНР через посилки не передається, стверджують у РФ

2 хв читати
Коронавірус із КНР через посилки не передається, стверджують у РФ

Голова Росспоживнагляду РФ Ганна Попова заявила, що посилки з Китаю безпечні і малоймовірно, що коронавірус може бути переданий таким шляхом.

"Сьогоднішні дані не передбачають випадків інфікування посилок, ризику інфікування через предмети, передані кудись", - сказала Попова журналістам у понеділок.

Вона зазначила, що є дані, що "вірус не витримує температури 40 градусів і не дуже стійкий у навколишньому середовищі, але це ще потребує підтвердження".

Раніше ЗМІ публікували інформацію про те, що росіяни почали відмовлятися від замовлень товарів у популярному інтернет-магазині Aliexpress, побоюючись, що разом із посилкою до них може потрапити вірус.

У свою чергу лікар-епідеміолог, перший заступник голови комітету з освітою і науки Держдуми Геннадій Онищенко в ефірі радіостанції "Эхо Москвы" заявив: " Уже приблизно 30 медичних препаратів, які сьогодні є, лікують, працюють проти цього вірусу. 12 з них - ті, якими ми лікуємо ВІЛ-інфекцію.

За словами Онищенка, зокрема, це такі препарати, як "Індинавір" і "Саквінавір". "Усі ці препарати працюють проти цього коронавірусу", - зазначив експерт.

Він повідомив, що вже науково встановлено, що цей коронавірус є комбінацією двох коронавірусів, один з яких від кажана, а інший від змій (стрічковий крайт і кобра).

"Змії їдять кажанів, через що відбулася мутація, яка вийшла на людську популяцію", - пояснив Онищенко.

Він додав, що наразі відомо про 39 коронавірусів, які перебувають під наглядом із 1965 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна вітає публікацію нової доповіді Незалежної міжнародної комісії ООН з розслідування порушень в країні – МЗС

Сибіга привітав Туреччину із 102-ю річницею проголошення Республіки

Апеляційний суд Парижу відмовив НАБУ та САП в екстрадиції Жеваго

Німеччина передала українським правоохоронцям підозрюваного у виробництві та збуті психотропів – Офіс генпрокурора

На Одещині ДБР затримало колишнього чиновника військової адміністрації, який продавав "бронь" ухилянтам

Зеленський запросив президента Аргентини з візитом до України

ВАР пропонує відшкодувати аграріями втрати за неможливість працювати на сільгоспземлях, де зведено фортифікаційні споруди

Фонд Баффета надасть напряму "Ремонт і виробництво" УЗ технічну допомогу обладнанням на $9,2 млн

П'ять нардепів заявили про готовність взяти ексочільника "Укренерго" на поруки – депутат

Харківʼянка, яка передавала російському військовослужбовцю місця дислокації Сил оборони, отримала 15 років ув'язнення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА