Інтерфакс-Україна
08:39 29.01.2020

Starbucks закрив більше половини кав'ярень в Китаї через коронавірус

1 хв читати
Starbucks закрив більше половини кав'ярень в Китаї через коронавірус

Компанія Starbucks тимчасово закрила понад дві тисячі кав'ярень в Китаї через коронавірус. Про це повідомляє Bloomberg.

Зазначається, що по всій країні у Starbucks налічується більше чотирьох тисяч закладів. У Китаї компанія має другий за величиною ринок після США.

У Starbucks заявили, що не можуть "розумно" оцінити збиток компанії, але припускають, що спалах коронавірусу "істотно вплине" на прибуток за результатами другого кварталу і фінансового року.

Раніше 25 січня мережа кав'ярень Starbucks призупинила свою роботу в китайській провінції Хубей, де проживають майже 60 млн осіб, через загрозу поширення інфекції. Аналогічне рішення напередодні ухвалила мережа ресторанів швидкого харчування McDonald's.

Як повідомлялося, спалах пневмонії в китайському місті Ухань почався в середині грудня 2019 року, збудником став раніше невідомий коронавірус. За останніми даними, в КНР ним заразилися майже 6 тис. осіб, 132 людини загинули. Крім того, випадки захворювання зафіксовані в низці країн, зокрема в Таїланді, Малайзії, Австралії, Сінгапурі, Японії, США, Франції та Німеччині.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

З Польщі до Києва їде 400 генераторів різних типів - посол

Громадянка України затримана в Берліні на підозрою в шпигунстві на користь РФ

Голова МЗС Данії Расмуссен: Відмова Трампа від застосування військової сили в Гренландії позитивна, але проблема не зникла

Туреччина, Індонезія, Єгипет, Саудівська Аравія, Пакистан, Йорданія, Катар і ОАЕ заявили про рішення вступити до Ради миру Трампа

Збитки від застрахованих катастроф у 2025 р. склали $129 млрд, з яких 78% припадає на США

В Офісі президента немає опалення і просять не використовувати електрообігрівачі – радниця керівника

Загибель Брехта на об’єкті, де він керував ремонтами, свідчить про нього як про справжнього лідера – НР "Укренерго"

СБУ та ОГП викрили першого заступника голови однієї з райдержадміністрацій Києва на "ухилянтських схемах"

Близько 30% опитаних виробників зброї вже зареєструвалися в службі експортного контролю - Українська рада зброярів

Підприємства Порошенка за минулий рік встановили 100 МВт балансуючої потужності, заявив політик

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА