Інтерфакс-Україна
09:01 30.01.2020

У Львові спалили автомобіль журналістки "Радіо Свобода"

1 хв читати
У Львові спалили автомобіль журналістки "Радіо Свобода"

Минулої ночі невідомий підпалив легковий автомобіль "Mitsubishi Colt", що належить кореспондентці "Радіо Свобода" Галині Терещук, повідомила кореспонденту агентства "Інтерфакс-Україна" Галина Терещук.

Інцидент стався в проміжку від півночі до 00:10 хвилин на вулиці Кубійовича.

"Відразу після півночі ми з чоловіком почули, як спрацювала сигналізація, і коли чоловік виглянув у вікно, то побачив, що машина вже горіла", - розповіла журналістка.

За її словами, пізніше сусіди розповіли, що напередодні пожежі бачили на вулиці молоду людину, яка підійшла до автомобіля журналістки і поклала під "двірники" два пакети.

"Сусіди запитали його, що він збирається робити і той сказав - підпалити ось цю машину, після чого підпалив пакети і пішов", - розповіла вона.

За словами журналістки, у неї немає жодних конфліктів на побутовому грунті і вона не знає, з чим пов'язаний цей інцидент.

"Що це - не сподобався якийсь текст або спроба залякати - я сама не знаю і хочу знайти відповідь", - сказала вона, зазначивши, що останнім часом ніяких загроз вона не отримувала.

За її словами, на місці події працювали співробітники поліції і Служби безпеки України.

Терещук працює кореспонденткою "Радіо Свобода" у Львові з 2000 року.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони Півдня України: через ворожі атаки загинули двоє людей, 14 зазнали поранень

Пошукові роботи в селі Юречкова в Польщі завершено, поховань не виявлено - УІНП

ВАКС частково задовольнив апеляцію Мін’юсту та стягнув в дохід держави активи колишнього нардепа від Партії регіонів

"Чернігівобленерго" повідомляє про влучання в енергетичний об'єкт вночі

Ворог атакував 116 БпЛА, збито 83, зафіксовано влучання 30 ударних безпілотників

Держприкордонслужба: Причина розформування підрозділу Касьянова – це відсутність підтверджених уражень російських обʼєктів

Генштаб зафіксував впродовж доби 231 бойове зіткнення

Сили безпілотних систем уразили за добу 834 ворожі цілі

Кількість постраждалих внаслідок атаки російських дронів на Харків за попередніми даними зросла до чотирьох осіб

Окупанти втратили впродовж доби 1090 військовослужбовців

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА