Інтерфакс-Україна
14:49 30.01.2020

Єрмак очікує, що візит Помпео до Києва стане черговим просуванням у розвитку відносин України та США

1 хв читати
Єрмак очікує, що візит Помпео до Києва стане черговим просуванням у розвитку відносин України та США

Помічник президента України Володимира Зеленського Андрій Єрмак очікує, що візит держсекретаря США Майка Помпео до Києва принесе лише позитивні результати.

"Ми з великим оптимізмом очікуємо цієї зустрічі. Я думаю, що вона стане черговим просуванням у розвитку українсько-американських відносин", - сказав він на зустрічі з журналістами в четвер.

Єрмак наголосив, що зі США надходять сигнали тільки про те, що там із повагою ставляться до позиції президента України Володимира Зеленського та керівництва української держави.

"Я думаю, що нас очікує ера абсолютно нових відносин зі США. Тому ми готуємося до зустрічі. Думаю, що завтра буде дуже позитивна результативна розмова", - зазначив він.

Єрмак також зауважив, що американська сторона високо оцінила позицію України щодо ситуації з катастрофою літака "МАУ" в Тегерані, що стало прикладом ефективної злагодженої спільної роботи двох країн.

"Україна показала себе як самостійна країна, зі своєю позицією, з сильними фахівцями, і визнання Іраном своєї провини було результатом перебування там наших фахівців і підтримки зарубіжних партнерів", - вважає він.

Як повідомлялося, Помпео відвідає Україну з візитом 30-31 січня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

До трьох зросла кількість загиблих через ворожий удар по Запоріжжю – ОВА

Волонтери УЧХ працюють у теплопунктах столиці

Зеленський: Робота Повітряних сил по "шахедах" незадовільна, висновки будуть

Зеленський наголосив на персональній відповідальності уряду за стабілізацію ситуації з енергопостачанням, "нелінійні пропозиції" чекає у середу

Brave1 спільно з Palantir запускають платформу Dataroom для тестування та тренування військового ШІ

Радник Зеленського Камишін закликає НАТО адаптувати стандарти оборонних технологій з України

Федоров та Пісторіус обговорили розвиток програми Patriot для України та нарощення поставок ракет IRIS-T та далекобійних артпострілів

Китай не передав РФ жодної готової одиниці озброєння - Буданов

Заборона швейцарських органів на ввезення "Шахеда" на виставку в Давосі є оманливим захистом – Пінчук

СБУ: Зареєстровано кримінальне провадження щодо одного із українських блогерів за статтею про держзраду

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА