10:33 04.02.2020

У всьому Кабміні електронний документообіг повністю почне працювати до 1 липня - Дубілет

2 хв читати
У всьому Кабміні електронний документообіг повністю почне працювати до 1 липня - Дубілет

Міністр Кабінету Міністрів України Дмитро Дубілет заявляє, що повністю в усьому уряді та міністерствах електронний документообіг почне працювати до кінця першого півріччя.

"Система документообігу складається з трьох великих блоків. Перший блок - це стандартна документація, на кшталт доповідних і службових записок. Другий великий блок - це кадрова документація, оскільки вона становить близько 40% документообігу. Третій блок - це нормативно-правові акти", - сказав Дубілет в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

За його словами, лише після того, як усі ці блоки буде повністю запущено в електронній формі, тоді можна буде сказати, що це справжній електронний документообіг.

"До кінця лютого ми запустимо секретаріат уряду та проходження нормативно-правових актів в інших міністерствах, а повністю в усьому Кабміні - до кінця першого півріччя", - заявив міністр.

Дубілет також повідомив, що цього тижня в тестовому режимі буде запущено проходження проектів актів повністю в електронній формі на рівні секретаріату уряду, а протягом місяця після цього планується підключити всі міністерства.

"Проходження документа від моменту зародження ідеї до моменту прийняття його на Кабміні все буде повністю в електронній формі, прозоро, зі встановленими таймінгами та з прізвищами конкретних людей, які затримали певний акт. Я хочу також виставити це публічно на сайт, щоб кожен громадянин, журналіст і активіст міг відстежувати цей процес у режимі реального часу", - додав він.


Повний текст інтерв'ю з Дубілетом буде розміщено на сайті агентства "Інтерфакс-Україна".

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА