14:13 05.02.2020

Президент ДП "Антонов" передасть 1 млн грн річної премії на придбання медобладнання для держпідприємства

2 хв читати
Президент ДП "Антонов" передасть 1 млн грн річної премії на придбання медобладнання для держпідприємства

Президент держпідприємства (ДП) "Антонов" Олександр Донець спрямує свою річну премію у 1,2 млн грн (без урахування податків і зборів), узгоджену держконцерном "Укроборонпром", на придбання медичного обладнання для медико-санітарної санчастини підприємства, повідомив він на зустрічі з представниками трудового колективу.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", Донець уточнив, що, згідно з контрактом з "Укроборонпромом", його місячний оклад становить майже 200 тис. грн, а рішення про преміювання держконцерн ухвалив за підсумками ефективної прибуткової господарської діяльності та економічних показників "Антонова" у 2019 році.

За словами президента ДП, згідно з положенням, всі керівники підприємств "Укроборонпрому" отримують квартальні та річні премії за результатами фінансової та економічної діяльності їхніх підприємств.

Донець також зазначив, що останнім часом значно посилився тиск на керівництво підприємства, зокрема з боку деяких народних депутатів, у рішенні суто конструкторських, технічних та господарських питань, за які, відповідно до міжнародних правових норм, несе відповідальність підприємство-розробник літаків і власник їхніх сертифікатів типу.

Як уточнили в прес-службі ДП, за результатами 2019 року "Антонов" сплатив до бюджетів різних рівнів 1,02 млрд грн податків, зборів і внесків.

Підприємство за підсумками дев'яти місяців 2019 року скоротило виручку на 2,4% - до 5 млрд 275,3 млн грн, його чистий прибуток знизився на 17,2% - до 609,6 млн грн.

ДП "Антонов" - провідний український розробник і виробник авіатехніки. За рішенням уряду з 2015 року входить до держконцерну "Укроборонпром".

Донець очолює держпідприємство з травня 2018 року.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА