Інтерфакс-Україна
18:27 05.02.2020

Рябошапка очікує протягом двох тижнів результатів розслідування справи за фактом прослуховування Гончарука

1 хв читати
Рябошапка очікує протягом двох тижнів результатів розслідування справи за фактом прослуховування Гончарука

 Результати розслідування кримінальної справи за фактом прослуховування кімнати для нарад прем'єр-міністра України може бути оприлюднено протягом двох тижнів, вважає генпрокурор Руслан Рябошапка.

"Розслідування здійснює Служба безпеки України, ми заслухали це провадження. Поки що немає остаточних результатів, і я думаю, що, можливо, протягом тижня-двох зможемо отримати результати та повідомимо про них президенту та суспільству", - заявив Рябошапка на засіданні комітету з питань правоохоронної діяльності в середу в Києві.

Як повідомлялося, СБУ зареєструвала кримінальне провадження у зв'язку з фактом "прослуховування" в кабінеті прем'єр-міністра Олексія Гончарука.

Водночас детальнішу інформацію, зокрема щодо статті Кримінального кодексу, за якою відкрито провадження, в спецслужбі не повідомили.

16 січня деякі Telegram-канали поширили аудіозапис, на якому кілька людей обговорюють підготовку доповіді з економічної політики президенту, а також причини та наслідки підвищення курсу гривні. Людина з голосом, схожим на голос Гончарука, говорить про "примітивні" уявлення президента в економіці, а себе називає "профаном в економіці". Як стверджується, запис було зроблено 16 грудня, і в нараді брали участь, окрім Гончарука, заступник голови Нацбанку Катерина Рожкова, міністр фінансів Оксана Маркарова, заступник керівника Офісу президента Юлія Ковалів та інші.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Стартував 1-й етап програми "УЗ 3000" для прифронтових громад з можливістю придбати квиток з 3 грудня

Ремонт мосту на ПП "Солотвино" продовжується, обмеження діятиме ще 22 доби

Швеція виділяє новий пакет цивільної допомоги Україні на суму EUR100 млн

Путін робить заяви, які демонструють, що він не планує припиняти війну - Сибіга

Підрозділам ЗСУ вдалося суттєво покращити тактичне положення в Купянську - Сирський

Уряд ухвалив план реагування на кіберінциденти, кібератаки та кіберзагрози з 6 рівнями критичності

Сибіга відвідає Брюссель у середу, візьме участь у засіданні Ради Україна-НАТО

Внаслідок ворожих атак у листопаді пошкоджено 148 житлових будинків у Харкові

ДБР ліквідувало канал постачання наркотиків до виправної колонії в Житомирі

Різкі заяви Путіна посилюють тиск перед ключовими переговорами зі США щодо України – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА