Інтерфакс-Україна
21:02 05.02.2020

Тисячі китайських туристів не можуть вилетіти з Балі через припинення польотів до Китаю

2 хв читати
Тисячі китайських туристів не можуть вилетіти з Балі через припинення польотів до Китаю

Тисячі китайських туристів можуть застрягти на індонезійському острові Балі через те, що уряд Індонезії призупинив авіасполучення з материковою частиною Китаю, повідомило в середу китайське консульство міста Балі Денпасар.

За даними консульства, на острові перебувають щонайменше п'ять тисяч китайських туристів.

Деякі з них розраховують на продовження дії віз.

У консульстві також заявили, що сподіваються на допомогу китайським туристам з боку імміграційної служби Балі.

Зазначається, що готелі острова дали гарантії, що до туристів з Китаю буде проявлено добре ставлення під час їх тривалого перебування в країні.

Індонезія тимчасово призупинила всі польоти в Китай і з країни в середу 5 лютого у зв'язку із загрозою поширення нового типу коронавірусу.

Влада Індонезії поки не повідомляла про підтверджені випадки зараження коронавірусом.

Спалах пневмонії в китайському місті Ухань (провінція Хубей) почалася в середині грудня 2019 року, збудником став раніше невідомий коронавірус 2019 nCoV. Всесвітня організація охорони здоров'я в кінці січня 2020 року визнала спалах надзвичайною ситуацією міжнародного значення. За даними китайської влади на ранок 5 лютого, в КНР від пневмонії, спричиненої новим типом коронавірусу, померли вже майже 500 осіб, кількість хворих наближається до 25 тисяч. Під підозрою про наявність захворювання перебувають близько 200 тис. людей. Вилікувати вдалося близько 900 осіб.

Випадки захворювання виявлені також у десятках інших країн. В Росії поки виявлені тільки дві людини з коронавірусною інфекцією - в Забайкальському краї і в Тюменській області, обидва хворих - громадяни Китаю.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генштаб зафіксував впродовж доби 164 бойових зіткнення

Фінансові стимули для меценатства будуть впроваджені наступного року урядом, після прийняття Радою закону - Бережна

Одна людина загинула і п'ятеро поранені внаслідок ворожих атак у Дніпропетровській області - ОВА

Окупанти втратили впродовж доби 810 військовослужбовців - Генштаб

Двоє цивільних травмовано внаслідок атаки російських БпЛА на Чернігів – МВА

Трамп вважає, що Росія згодна з його планом, а Зеленський з ним не ознайомився

Кількість постраждалих від удару ворожого БпЛА в Охтирці зросла до семи – ОВА

П'ятеро цивільних постраждали внаслідок атаки російських ударних дронів в Сумській області – ОВА

Зеленський анонсував консультації з європейськими партнерами і очікує детального звіту про переговори в США

Сили оборони відбили з початку доби 139 ворожих атак - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА