Інтерфакс-Україна
09:22 06.02.2020

Поліція посилила заходи безпеки у зв'язку з акціями в центрі Києва

1 хв читати
Поліція посилила заходи безпеки у зв'язку з акціями в центрі Києва

Співробітники поліції спільно з військовослужбовцями Національної гвардії України заступили на посилене чергування, щоб не допустити порушень громадського порядку та забезпечити мирне проведення акцій у центрі Києва.

"Сьогодні у центральній частині Києва анонсовано проведення декількох масових акцій, зокрема біля адміністративних будівель органів державної влади. Для забезпечення громадської безпеки та порядку співробітники структурних підрозділів столичної поліції, військовослужбовці Національної гвардії України, співробітники ДСНС, кінологи, вибухотехніки та поліція діалогу заступили на чергування в посиленому режимі", - повідомляє відділ комунікації поліції Києва.

Правоохоронці також звертаються до організаторів та учасників акцій з проханням дотримуватися норм законодавства, не порушувати громадський порядок і сприяти поліцейським у виконанні ними службових обов'язків.

Як повідомлялося, біля Офісу президента в четвер заплановано акцію протесту аграріїв проти земельної реформи. Учасники планують попрямувати до Верховної Ради.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна ніколи не буде перепоною для миру - Зеленський

Після Женеви пунктів угоди США-РФ уже не 28, а менше - Зеленський

У Сумах відкриють вісім цілодобових Пунктів незламності та вимкнуть вуличне освітлення після нових атак дронів

Через атаку ворожих дронів в декількох районах Одеси відсутнє електропостачання – МВА

Асоціація прифронтових міст та громад пропонує оновлену концепцію підтримки людей на прифронтових територіях

Президент Литви закликав прийняти рішення щодо 20-го пакету санкцій проти РФ та репараційного кредиту якомога швидше

Трамп обговорив з Сі війну в Україні та домовився про обмін державними візитами

Зеленський обговорив із прем’єр-міністром Іспанії перебіг переговорів у Женеві

Навроцький запросив Зеленського до Варшави

Лідери європейської зовнішньої політики закликають до миру в Україні на засадах міжнародного права – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА