Інтерфакс-Україна
09:49 06.02.2020

Кількість жертв під час жорсткої посадки літака у Стамбулі зросла до трьох осіб

1 хв читати
Кількість жертв під час жорсткої посадки літака у Стамбулі зросла до трьох осіб

Кількість загиблих унаслідок інциденту з жорсткою посадкою пасажирського літака в аеропорту Стамбула імені Сабіхи Гекчен зросла до трьох осіб, повідомляють у четвер турецькі ЗМІ.

Раніше надходили дані про одного загиблого.

Згідно з інформацією Міністерства охорони здоров'я Туреччини, ще 179 осіб постраждали.

Аеропорт Стамбула вранці в четвер відновив прийом і відправку рейсів. Проте, декілька рейсів здійснюються із запізненням, а деякі скасовано.

Прокуратура Анкари розслідує інцидент.

У середу ввечері стало відомо, що пасажирський літак турецької бюджетної авіакомпанії Pegasus Airlines, який прямував з Ізміра, після посадки викотився за межі злітно-посадкової смуги в аеропорту імені Сабіхи Гекчен, після чого загорівся. На його борту перебували 177 людей і шестеро членів екіпажу. Серед пасажирів було 22 іноземців із 12 країн.

Літак розвалився на три частини. Прибулим на місце події пожежникам вдалося локалізувати займання. Наразі причиною інциденту називають жорстку посадку, яка сталася на тлі складних погодних умов у Стамбулі - зливи та сильного вітру.+

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Херсонщині загинуло 4 людини, ще 11 зазнали поранень через ворожі обстріли минулої доби

Невиконання обіцянки лідерів Німеччини, Франції та Великої Британії стосовно жорстких санкцій проти Росії підриває довіру до Європи - Науседа

Кіберкорпус ГУР "вимкнув" веб-ресурси "російських желєзних дорог" - джерела

У Києві на Софійській площі презентували інсталяцію "Чорна хмара"

У Лос-Анджелесі спалахнули заворушення через рейди проти мігрантів – ЗМІ

Підкомітет Ради обговорив обов’язкову ідентифікацію мобільних абонентів у рамках протидії БПЛА

Четверо цивільних загинуло, дев'ять зазнали поранень через ворожі обстріли на Донеччині минулої доби

Конкурс на очільника БЕБ призупинено через підозру трьох кандидатів у зв'язках з РФ

У Києві введено обмеження руху вантажного транспорту через спеку

У подвійному вбивстві українок - матері та доньки в бельгійському Хаасроде зізнався син вбитої

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА