Інтерфакс-Україна
20:35 06.02.2020

Суд заарештував чиновника секретаріату Кабміну, затриманого на хабарі в 2,5 млн грн

1 хв читати
Суд заарештував чиновника секретаріату Кабміну, затриманого на хабарі в 2,5 млн грн

Суд у Києві взяв під варту начальника одного з управлінь секретаріату Кабінету Міністрів України, якого затримали на хабарі в 2,5 млн грн.

"Печерський районний суд міста Києва за клопотанням слідчих Державного бюро розслідувань обрав запобіжний захід начальнику одного з управлінь секретаріату Кабінету Міністрів України у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави в сумі 1 млн 552 грн", - повідомляє прес-служба ДБР.

Як повідомлялося, чиновника затримали 4 лютого за вимагання та одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України) від представника будівельного бізнесу. "Відкат" призначався за підписання актів приймання-передачі виконаних будівельних робіт та відкликання судових позовів до підрядника.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга на зустрічі із представниками Інституту Гудзону обговорив партнерство із США та досягнення справедливого і тривалого миру

Рубіо про переговори з РФ: є підстави для обережного оптимізму

Путін заявив про початок зрушень у відносинах між США та РФ після розмови з Трампом і перших контактів по лінії МЗС

Рубіо: якими будуть поступки РФ та України ще належить з’ясувати

В Канаді офіційно склав присягу новий Кабінет міністрів – ЗМІ

Країни Європи мають бути залучені до мирного процесу, а переговорам мають передувати безпекові гарантії для України - Єрмак

Шмигаль та глава МЗС Австрії обговорили допомогу Україні, санкції проти РФ та економічну співпрацю між двома країнами

Закон про придбання у Болгарії обладнання для енергоблоків №3,4 ХАЕС з’явився на сайті Ради

Новий канадський прем'єр-міністр Карні приведений до присяги

Центр гуманітарного розмінування змінить принцип проведення розмінування

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА