Інтерфакс-Україна
21:51 06.02.2020

Трамп про імпічмент: ми пройшли через пекло

2 хв читати
Трамп про імпічмент: ми пройшли через пекло

Президент США Дональд Трамп у четвер заявив, що йому довелося багато винести через процедуру імпічменту, яка завершилася його перемогою.

"Без справедливої на те причини ми пройшли через пекло", - сказав Трамп в Білому домі перед присутніми там конгресменами-республіканцями, юристами, радниками, дружиною Меланією і журналістами.

Він показав аудиторії газету The Washington Post із заголовком "Трамп виправданий".

"Це єдиний хороший заголовок, який я коли-небудь читав у The Washington Post", - зазначив президент.

За його словами, виступ в четвер у Білому домі "це не прес-конференція, не промова, не щось інше; це - святкування".

При цьому президент також згадав розслідування про передбачувані зв'язки його передвиборчого штабу з Росією і про доповідь з цього питання тодішнього спецпрокурора Роберта Мюллера.

"З нами поводилися неймовірно нечесно. І ви розумієте, спочатку у нас була Росія, Росія, Росія. Це все була повна нісенітниця", - підкреслив він.

Він додав, що зіткнувся з "грубою кампанією" проти нього під час передвиборчої гонки, а після перемоги на виборах у 2016 році він мав справу з "колосальною корупцією", спрямованою проти нього.

Присутні неодноразово аплодували президенту стоячи.

Напередодні американські сенатори визнали невинним президента США Дональда Трампа за всіма пунктами обвинувачення в рамках слухань щодо імпічменту.

Напередодні сенатори більшістю голосів відкинули обидва пункти звинувачення: зловживання владою і перешкоджання розслідуванню, яке проводив Конгрес. У першому випадку за виправдання Трампа виступили 52 сенатори, а 48 визнали його винним. У другому випадку виправдати президента вирішили 52 члени сенату, а 47 визнали його винним. Проти Трампа проголосував тільки один республіканець - Мітт Ромні, на першому голосуванні який визнав його винним у зловживанні повноваженнями.

Стосовно Трампа демократи в Палаті представників ініціювали процедуру імпічменту 24 вересня 2019 року, після того, як американський інформатор висловив стурбованість у зв'язку з телефонною розмовою президента США з українським президентом Володимиром Зеленським, яка мала місце 25 липня. В ході розмови Трамп закликав Зеленського почати розслідування щодо екс-віце-президента США Джо Байдена і його сина Гантера, а також передбачуваного втручання в американські вибори 2016 року з території України.

Палата представників, в якій більшість належить демократам, в результаті висунула Трампу два звинувачення - в зловживанні владою і перешкоджанні розслідуванню Конгресу.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Щодо санкцій продовжуємо працювати на різних рівнях зі США, переконуємо, що саме це потрібно

Білгород-Дністровський порт до кінця 2025 р. налагодить транзит вантажів з Азії в Європу через румунський Галац

НАТО створить на півночі Норвегії центр управління повітряними операціями альянсу

Україна отримала три автотрансформатори від Японії, Швеції та ПРООН

ПРООН передала "Укренерго" 3 високовольтні автотрансформатори за кошти урядів Японії та Швеції

Україна має намір призначити посла в Алжирі найближчим часом - Сибіга

Відмова НАТО від обіцянки щодо членства України стане ударом по репутації Альянсу – Науседа

Зеленський обговорив з прем’єром Норвегії двосторонню співпрацю і фінансування виробництва дронів

Парламенти України та Британії готові ратифікувати Угоду про партнерство між країнами - Кондратюк

Угорщина заявила про виявлення ще двох "українських шпигунів"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА