Інтерфакс-Україна
07:18 07.02.2020

Нардеп Кучеренко подав до суду на колегу за "хуліганську поведінку" в Раді

1 хв читати
Нардеп Кучеренко подав до суду на колегу за "хуліганську поведінку" в Раді

Народний депутат від партії "Батьківщина" Олексій Кучеренко, подав заяву в поліцію з приводу конфлікту і "неналежної поведінки" з боку колеги зі "Слуги народу" Максима Ткаченка.

"Я подав заяву в поліцію з приводу сьогоднішнього інциденту з депутатом від Слуги народу і його хуліганської поведінки. Аналогічну заяву буде передано до Комітету з регламенту і депутатської етики", - написав Кучеренко на своїй сторінці в Фейсбук у четвер увечері.

Нардеп від "Батьківщини" опублікував скан-копії поданої заяви.

Разом з тим, він назвав умови, при виконанні яких готовий відкликати свої заяви.

"Якщо завтра з трибуни ВР депутат Ткаченко вибачиться переді мною особисто і в моїй особі всьому поколінню, яке він збирається відправити в утиль або в Трускавець, я відкличу свої заяви. В іншому випадку гарантую доведення наслідків цього неподобства до логічного кінця", - додав Кучеренко.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

РФ атакувала енергетиків під час ремонтних робіт на енергооб'єкті в Корюківському районі на Чернігівщині

Нідерланди виділяють EUR25 млн на підтримку енергосистеми України - глава МЗС

У Верховній Раді зареєстровано законопроект про "реєстр дропів"

Страхування воєнних ризиків в Україні: що потрібно знати бізнесу - адвокат ЮФ "Ілляшев та Партнери

Ткаченко: КМДА зриває план розгортання системи мобільних укриттів

Більшість ветеранів назвали родину ключем до успішної реінтеграції – опитування

Раді рекомендують ухвалити у першому читанні законопроєкт про загальнонаціональну хвилину мовчання

Житловий фонд Києва почнуть підключати до тепла 29 жовтня протягом 7 днів – мер

Польща передала Україні майже 30 тис упаковок антибіотиків для дітей

Росіяни провели в окупованій частині Запорізької області форум "новоросія" для "укріплення загальноросійської ідентичності" – ЦПД

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА