Інтерфакс-Україна
15:18 07.02.2020

Ситник заявляє про збереження на високому рівні корупції в державі

1 хв читати
Ситник заявляє про збереження на високому рівні корупції в державі

Директор Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) Артем Ситник заявляє про збереження на високому рівні корупції в державі.

"Давайте будемо відвертими, рівень корупції у державі продовжує бути високим. Ви бачите список фігурантів, яких притягують до відповідальності, і ви знаєте які медійні, адміністративні та інші ресурси вони мають", - сказав Ситник на прес-брифінгу "Результати НАБУ та САП у ІІ півріччі 2019 року" у п'ятницю у Києві.

Що стосується відносин із іншими правоохоронними органами, директор НАБУ зазначив, що є позитивні зрушення в частині взаємовідносин із Службою безпеки України та Офісом генпрокурора.

"Це також дало можливість активніше працювати в останньому півріччі", - зазначив Ситник.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві внаслідок пожежі в багатоповерхівці загинули дві людини, дев’ять мешканців евакуйовано - ДСНС

Голова Київської ОВА закликав жителів області не блокувати дороги через відсутність електропостачання

В Києві цілодобово продовжуються відновлювальні роботи на зруйнованих інфраструктурних об’єктах – Кличко

Сили оборони уразили бурові установки в Каспійському морі та підрозділ ППО противника – Генштаб ЗСУ

На Буковині порушник травмував прикордонника під час спроби прориву кордону

УЧХ допомагав деблокувати авто зі снігових пасток на Житомирщині

Голова освітнього комітету допускає позбавлення права на відстрочку чоловіків віком 25+, які вступають у заклади вищої, передвищої та фахової освіти

У Рамзана Кадирова відмовили нирки, у Кремлі обговорюють кандидатів на нового ватажка Чечні – джерело в ГУР

В Україні в найближчі дві доби без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця

У центрі Харкова завершено аварійно-рятувальні роботи на місці вибухів 2 січня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА