Інтерфакс-Україна
07:15 08.02.2020

У Раді зареєстрували проект постанови про звільнення Ситника з посади директора НАБУ

1 хв читати
У Раді зареєстрували проект постанови про звільнення Ситника з посади директора НАБУ

Група народних депутатів зареєструвала у Верховній Раді України проект постанови про звільнення директора Національного антикорупційного бюро Артема Ситника, повідомив нардеп Олексій Гончаренко (фракція "Європейська солідарність").

"У ВР зареєстрували проект Постанови про звільнення корупціонера Ситника з посади директора НАБУ ... Всього 216 підписів. Точніше 221 підпис, але кілька депутатів потім відкликали свої підписи", - написав Гончаренко у своєму Telegram-каналі в п'ятницю ввечері.

Проект постанови оприлюднено на сайті Ради.

Нині документ передали на розгляд керівництву.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мін’юст і Рада Європи працюють над проектом Конвенції про створення Міжнародної комісії з розгляду заяв для України

Касаційний суд Італії відправив на перегляд справу про видачу Німеччині українця Кузнєцова у справі про "Північні потоки"

Шмигаль на "Рамштайні": FPV, ISR та інші дрони для утримання лінії фронту - це екзистенційний пріоритет

Український виконавець Дорн заявляє, що виїхав з України за декілька днів до початку повномасштабної війни

Україна синхронізує в свої юрисдикції новий пакет санкцій від Британії - Зеленський

Шмигаль повідомив про підписання Меморандуму про взаєморозуміння щодо Нордично-Балтійської навчальної ініціативи

Шмигаль: Ми продовжимо удари вглиб РФ, тип ракет назвуть президенти Трамп та Зеленський

У Тернополі затримано групу військових, причетних до насильницьких та майнових злочинів - поліція

В Україні є потенціал, щоб масштабувати далекобійні можливості - Зеленський

Зеленський: Порядок денний нашої зустрічі з Трампом дуже змістовний

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА