Інтерфакс-Україна
06:44 10.02.2020

У ніч на 10 лютого в Україні очікується погіршення погодних умов

1 хв читати
У ніч на 10 лютого в Україні очікується погіршення погодних умов

У західних, північних, Вінницькій областях та в Карпатах очікується погіршення погодних умов, повідомляє прес-центр Українського Гідрометцентру.

"10 лютого вночі в західних, північних та Вінницькій областях, вдень в Україні пориви вітру 15-20 м / с, в Карпатах значний мокрий сніг, хуртовини (I рівень небезпеки, жовтий), у західних областях сильний вітер 25-30 м / с , на високогір'ї Карпат 35-40 м / с (II рівень небезпеки, помаранчевий)", - йдеться в повідомленні, оприлюдненому прес-службою Гідрометцентру в неділю.

За інформацією Київської міськдержадміністрації, в Київській області 10 лютого очікуються пориви вітру 15-20 м / с (I рівень небезпеки, жовтий).

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль обговорив з новим очільником МЗС ФРН зміцнення співпраці

Єрмак дасть доручення своєму заступнику вивчати питання підняття зарплати військовослужбовцям

РФ не може воювати без Китаю - Єрмак

Більшість у Конгресі США вірить у боротьбу України - член Палати представників Росс

НБК "Укриття" внаслідок удару дрона в лютому налічує приблизно 330 отворів по 30-50 см – глава МАГАТЕ

Єрмак: Для нас важливо, щоб припинення вогню було повне, безумовне, і саме в цьому полягає українська позиція

МАГАТЕ вчергове має проблеми з заміною своєї команди на ЗАЕС, яка перебуває там понад два місяці – Гроссі

Стармер після зустрічі JEF: Підтримка України є "абсолютним фокусом" Британії та її північноєвропейських союзників

Макрон після розмов з Трампом очікує на 30-денне припинення вогню від РФ та попереджає інакше про рішучу відповідь

Внаслідок авіаудару на Сумщині загинула людина, ще одна зазнала поранень – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА