Інтерфакс-Україна
07:52 12.02.2020

Кількість заражених новим типом коронавірусу на круїзному лайнері в японській Йокогамі зросла до 174 осіб

1 хв читати
Кількість заражених новим типом коронавірусу на круїзному лайнері в японській Йокогамі зросла до 174 осіб

Ще у 39 осіб, які перебувають на круїзному лайнері Diamond Princess, виявлений новий тип коронавірусу, повідомляє міністерство охорони здоров'я Японії.

За їхніми даними, загальна кількість хворих на круїзному лайнері зросла до 174 осіб.

Крім того, телеканал NHK повідомив, що новий тип коронавірусу виявлений у чиновника МОЗ, який проводив огляд судна.

Лайнер Diamond Princess 20 січня відправився з японського міста Йокогама в двотижневий круїз за маршрутом Кагосіма - Гонконг - Окінава, який повинен був завершитися 4 лютого. Однак з'ясувалося, що один із пасажирів, який зійшов на берег в Гонконзі, був заражений коронавірусом. 3 лютого круїзне судно залишилося на рейді в порту Йокогами для проведення перевірки всіх пасажирів. Міністерство охорони здоров'я Японії вимагає залишити лайнер на 14-денний карантин. На борту судна перебувають 2666 туристів.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Харкові один загиблий і 5 постраждалих - мер

Заступника міністра освіти Трофименка звинувачують у плагіаті в дисертаціях

Рада ухвалила в першому читанні законопроєкт про держбюджет-2026

Засудженого за хабарництво ексголову Тернопільської облради Головка визнано винним ще й у недостовірному декларуванні

Безкоштовна автоцивілка для ветеранів запрацює в 2025р., а компенсація за переобладнання авто запуститься з 2026р. - Калмикова

Четверо осіб постраждало у Харкові внаслідок ворожої атаки – обладміністрація

Міносвіти має намір запровадити нову модель підготовки PhD в Україні

Є влучання у приватний дитсадок у Харкові, поранені діти - мер

Росія в середу атакувала інфраструктуру та житлові будинки 10 областей - Свириденко

Внаслідок ворожого обстрілу пошкоджено портові об’єкти на Одещині та залізничну інфраструктуру на Черкащині – Кулеба

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА