Інтерфакс-Україна
13:07 12.02.2020

SkyUp готовий до евакуації українських громадян з Уханя, очікує від МОЗ дати

1 хв читати
SkyUp готовий до евакуації українських громадян з Уханя, очікує від МОЗ дати

Український авіаперевізник SkyUp готовий здійснити спеціальний рейс до китайського міста Уханя для евакуації українських громадян, очікує команди від Міністерства охорони здоров'я, повідомляє видання Нromadske.

"Нам не потрібно багато часу для підготовки до вильоту. Наш літак готовий, екіпаж також. Літак вилетить о 5 ранку одразу після того, як ми отримаємо команду від МОЗ. Наразі точної дати немає. Попередньо говорилось, що рейс буде цього тижня, але конкретної дати та часу немає. Щойно літак вилетить - МОЗ спільно зі SkyUp дасть брифінг, де і повідомимо всі деталі евакуації", - зазначили в компанії.

У SkyUp наголосили, що точну тривалість польоту повідомити не можуть, проте літак буде один і він зробить зупинку в місті Алмати.

ОСТАННЄ

Словаччина може перестати блокувати наступний пакет санкцій ЄС проти Росії – ЗМІ

Сили оборони стримують російський наступ, з початку доби сталося 120 бойових зіткнень – Генштаб ЗСУ

Росіяни вдарили по Дніпропетровщині, загинули двоє людей – ДСНС

Протилежні позиції Верховного суду щодо перевірки на плагіат дисертацій, захищених до 2014 року, створюють системну невизначеність - голова НАЗЯВО

Вітренку не подобається політика Міносвіти щодо реорганізації університетів і збільшення вартості за контрактне навчання

Вітренко: якщо матиму змогу, то братиму участь у наступних виборах ректора КНУ ім. Шевченка

Вітренко заперечує зв'язки з ексдепутатом Київради Комарницьким

Внаслідок серії ворожих ударів по Куп'янську постраждали четверо мирних мешканців

Росіяни ударили по Слов'янську з РСЗВ "Торнадо-С", загинув цивільний, ще троє дістали поранень

У Нікополі російський обстріл забрав життя 27-річної жінки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА