Інтерфакс-Україна
16:20 12.02.2020

У Каховському водосховищі пестицидів не виявлено - Дніпропетровська ОДА

1 хв читати
У Каховському водосховищі пестицидів не виявлено - Дніпропетровська ОДА

За результатами повторних лабораторних досліджень у воді з Каховського водосховища не виявили отруйних речовин, повідомив виконувач обов'язки директора Дніпропетровського обласного лабораторного центру Олександр Штепа.

"7 лютого наш лабораторний центр отримав від "Кривбаспромводопостачання" перші проби води. Тоді результати показали, що усі показники – в межах норми. Але для більш об’єктивних результатів потрібні були додаткові дослідження. Слід розуміти, що стан води дуже мінливий. До водосховища потрапляють стоки, які можуть містити, зокрема, і отруйні речовини. Тому дуже важливо періодично проводити тестовий контроль показників", - наводить слова Штепи прес-служба Дніпропетровської обласної державної адміністрації (ОДА) в середу.

Водночас остаточний висновок щодо безпечності використання води з Каховського водосховища повинна зробити Держпродспоживслужба України і спеціальна комісія Апостолівської райдержадміністрації.

Як повідомлялося, 10 лютого правоохоронці після повідомлення про забруднення Каховського водосховища розпочали кримінальне провадження за ч.1 ст.242 Кримінального кодексу України.

"За інформацією Апостолівської ОТГ, під час відбору проб води в Каховському водосховищі на території Апостолівського району виявлено перевищення вмісту пестицидів", - йдеться в повідомленні поліції.

Здійснюються першочергові слідчі дії зі встановлення обставин правопорушення та винних осіб.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Дві пожежі зафіксовано в Запоріжжі внаслідок атаки ворожих дронів – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 97 ворожих атак - Генштаб

Міністр оборони Словаччини заявив, що Україна не буде в НАТО і матиме проблеми з перебуванням в ЄС - ЗМІ

У аеропорту Варшави затримано українця за підозрою у намірі вчинити диверсію – ЗМІ

Україна очікує від Чехії оцінки сумісності антиукраїнських заяв спікера Палати депутатів із займаною ним посадою - ЗМІ

РФ намагається переконати США, що достатньо припинити вогонь в день виборів, повідомив Бевз

Сили оборони України завдають ударів виключно по військових цілях РФ - Генштаб про заяву Сальдо

Ворог окупував 0,72%України за 2025 рік – DeepState

Сибіга привітав Кіпр із початком головування у Раді ЄС, Францію - у G7, Швейцарію - в ОБСЄ, наголосив на продовженні співпраці

Житловий будинок було зруйновано в Городищі Черкаської області через вибух газового балону, є постраждалі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА